Wpis z mikrobloga

#forallmankind naprawdę nie mam nic do gejów i lesbijek, niech sobie żyją ale #!$%@? takich wątków do serialu o podboju kosmosu to albo twórcy nie mają pomysłu jak wypełnić naście odcinków albo ktoś im kazał to wcisnąć. I to nie chodzi o to, że iksiński jest gejem tylko o to, że w serialu gdzie lecą na Marsa, z tej tematyki jest robiony istotny wątek. Jest tyle ciekawych tematów które można by się zaczepić to nie. #!$%@? mnie to i jestem zawiedziony, że kolejny serial jest zabijany przez walkę o równouprawnienie

#seriale #lgbt
  • 3
@m4kb0l: porównam to do obsad aktorskich -
kiedyś było tak że zwyczajnie ileś tam % obsady było lgbt, część było czarnych a w jeszcze innym serialu/filmie była ich jeszcze inna ilość, zwykła normalna rzecz i nikt nie robił problemu, zaczęły się jaja dopiero gdy zaczęli na siłę wpychać wszędzie gdzie się da obsadę, nie ważne czy ktoś się nadawał czy nie, czy pasował czy nie - ma być czarny! ma być
@m4kb0l: Ale to widać było od początku że nie jest to serial tylko o podboju kosmosu i fani czystego sci-fi nie mają tu czego szukać - to jest serial w 50% o ludziach, i to udało się bardzo fajnie - charaktery, przemiany, uczucia, przede wszystkim błędy jakie popełniają, zmieniające się w zasadzie z odcinka na odcinek podejście widza do danego bohatera, na skutek rzeczy nie wziętych totalnie z dupy a z