Wpis z mikrobloga

K%@ MAĆ, W 2015 ROKU, PRZED PIS:
-300g mięsa, szpinakowe tagliatelle z kurkami, 12zł - bistro tesco
-zapiekane polędwiczki z kurczaka z pomidorem, serem, bazylią, 10zł bistro tesco
-schabowy, buraki, ziemniaki, 12zł bistro tesco
-pizza w da grasso z dużą ilością krewetek, 30zł (dzisiaj 80zł)
-duży shake z borówkami, bananem, na siłowni, 8zł (dzisiaj 18zł)
-wielka pizzerka w małej piekarni, 2,50zł (dzisiaj mała pizzerka, 4,99zł)
-wielki obiad w lokalnym zajeździe, schabowy, ziemniaki, surówki (15zł), dzisiaj lokal nie istnieje
-wielka shoarma w restauracji sfinks, frytki, ziemniaki, fura mięsa, gratis baklava, 25zł, lokal nie istnieje

W CHOLERĘ LOKALI SIĘ ZLIKWIDOWAŁO. MASA LOKALNYCH FIRM PADŁA. WSZĘDZIE PUSTKI I LOKALE DO WYNAJĘCIA. Pamiętam jak biznesy kwitły, wręcz był ogrom wszelkich sklepów, lokali, restauracji w moim mieście. Wyparowało to.
#bekazpisu #ekonomia #biznes #gospodarka
Pobierz O.....n - K%@ MAĆ, W 2015 ROKU, PRZED PIS:
-300g mięsa, szpinakowe tagliatelle z kur...
źródło: comment_1660101915DeJnAaVQU01OoGnEh69PyY.jpg
  • 164
@miki4ever: ale gdyby podstawić jakiekolwiek głosowanie Konfederacji to by wszyscy krzyczeli, że to wina konfederacji xd a jak lewica ma sztamę z pisem to "obwinianie Lewica za to co zrobil i przeglosowal PiS, niezly odjazd"

P.s nie mówię, że Ty obwiniasz konferencje o głosowanie z pisem (notabene o wiele rzadziej niż Lewica) ale taka właśnie jest tendencja w społeczeństwie. Jak coś przegłosuje PiS z konferencja to wina konfy a jak PiS
@afromort: No i co twoje PS zmienia? Konfederacja to nic nieznaczace kolo poselskie, ktore o niczym nie decyduje. W ogole prowadzenie rozmowy na temat Konfederacji to zwykle rozmywanie odpowiedzialnosci i budowanie narracji, ze PiS w sumie nie jest taki zly, bo wszystkie zle rzeczy zrobila Lewica, Tusk i Korwin.

A prawda jest taka, ze to PiS ma wladze, wiekszosc w Sejmie, prezydenta i PiS odpowiada za to co wydarzylo sie w
@Omicron: ale nadal znajdą się tacy, co powiedzą, że Polska się bogaci bo w gazecie polskiej przeczytali, że polska awansuje w rankingu bogactwa, a w tvp mówili, ze gospodarka kwitnie.
Ostatni rok, to już w ogóle abstrakcja jak chodzi o ceny.
Ale jak ktoś nie zarabia, tylko czeka na daniny od Państwa to będzie zadowolony.
no coś takiego, kiedyś było taniej a teraz jest drożej. Pewnie na świecie jest na odwrót... Cały czas nasza gospodarka świetne się trzyma, brakuje rąk do pracy a ty piszesz o cenie pitcy

Masa firm padła... tak było


@huncwot_: no trzeba być totalnym ignorantem albo propagandzistą, by nie widzieć, jak się ta machina drożyzny rozkręca, a przecież zapowiedzi kolejnych podwyżek prądu i gazu wciąż przed nami. Nawet fanatycy PiS-u muszą zapiąć
@entropy_: Dokładnie jest tak jak mówisz. Ja w 2012 roku kupowałem mieszkanie przy zarobkach 2000 zł na rękę. Płaciłem 2800 za metr. Zarabiam dzisiaj wiele więcej. Był moment jak wzrosły mi zarobki że miałem absolutny luz finansowy. Przez cały czas coś tam się wypłata zwiększa. Mimo że mam dzisiaj dużo więcej to łapię się za głowę… w sklepie, pubie, restauracji. To jest patologiczne co się porobiło. Jak mówiłem że socjal i