Wpis z mikrobloga

Ze 3 miesiące temu wyleczyłem się z korwinizmu (26 here). Wszyscy znajomi/rodzina wiedzieli, że byłem fanem krula. I teraz jak z kimś się widzę i wjeżdża polityka, to aż czuję taką cringuwe że aż ciary. Unikam tematu. Z jednej strony wstyd że popierałem konfe z drugiej wstyd podnieś rękę i się przyznać do błędu. Ktoś też tak miał?

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #pytanie #ukraina #polityka
  • 78
@#!$%@?: Mi się wydaje, że wiele osób nie tyle wyleczyło się z korwinizmu co po prostu zrozumiało, że nie ma partii, która reprezentuje ich poglądy wolnościowe gospodarczo i obyczajowo. Wielu po prostu próbowało zaklinać rzeczywistość i próbować na siłę Korwina wcisnąć w te ramy, bo był najbliżej tego wszystkiego jeśli chodzi o gospodarkę. Ale #!$%@? bez przesady ile można...
@krzych0: w Dubaju specjalista zarabia mniej więcej tyle gdzieś. Oczywiście netto bo w Dubaju nie ma pitu :) . Wpisz sobie w necie ile zarabiają tam lekarze itp, nawet koleś na wykopie ortopeda robił ama i pisał, że zarabia 110 tysięcy miesięcznie. To są kwoty nieosiągalne czy to w Danii czy to Francji czy Niemczech. I nie da to najwyższe stawki bo są lepsi
@peja3334: znam rynek pracy IT Emiratów i zarobić tam możesz może 2x tyle ile w Polsce. Może pojedyncze stanowiska są wybitnie lepiej płatne ale in general rynek jest zalany hindusami, Pakistańczykami i młodym narybkiem z wschodniej Europy. Kiedyś można było zbijać kokosy, teraz jest drogo i kiczowato a porównywanie ich gospodarki do jakiejkolwiek innej jest wyrazem twojej ignorancji i niezrozumienia jakichkolwiek uwarunkowań rynkowych, potwierdzając tylko obraz konfederaty potrafiącego tylko pieprzyć kocopoly
@#!$%@?: Ja zawsze głosowałem na Korwina, aż dostali się do sejmu. Teraz widząc, co pokazują, już na nich nie zagłosuję. Kwestia tego, że nigdy się nie dostawali, więc człowiek łudził się, że faktycznie chodzi o gospodarkę. Teraz, jak widzę, że są zamordystami, nie mogę na nich głosować, jako liberał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
przede wszystkim przejrzałem na oczy odnośnie ,,wolnego rynku" ,,paróweczek" itp.

@#!$%@?: ciekawe, czy następna będzie deklaracja popierania razem, czy po prostu tęczowy awatar/jazda po kościele. Już parę takich bohaterów na wykopie było xd
@#!$%@? Ja na nich głosowałem bo chodziło mi o zmianę kierunku w gospodarce, niestety pozostałe partie (a szczególnie PISiory) idą w kierunku utrudniania życia gospodarczego i upośledzenia rozwoju, tak samo przesadzali z covidowym zamordyzmem choć z drugiej strony odklejony Braun nie był lepszy ze swoimi teoriami że to masoński spisek światowy. W ogóle Braun objawy odklejenia miał już wcześniej twierdząc o bunkrach pod CPK. Niestety zachowanie Konfederacji po wojnie przelało czarę goryczy.
@#!$%@?:

Ktoś też tak miał?


Ja byłem korwinistą. Nawet próbowałem działać w UPR :D. Śmieszne czasy xD
Przeszło mi jak miałem 25lat. Mocno naciąłem się na Wiplera, potem zacząłem widzieć coraz większe odklejenie dziadka... Stwierdziłem, że to koniec mojego platonicznego uczucia.
Akurat był rok wyborczy i z sentymentu zagłosowałem ostatni raz na Korwina.

Przyznam szczerze, nie wstydzę się tego epizodu. Dałem się nabrać na bezkompromisową retorykę, czarno-biały świat z prostymi rozwiązaniami; zresztą
@krzych0: tak już biegnę szukać dla jakiegoś ignoranta. Jedyne na co Ci mój czas moge poświecić to wstawić artykuł który i tak Cię wyjaśnia

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polscy-specjalisci-w-Dubaju-40-tys-zl-wyplaty-nikogo-nie-dziwi-2957608.html

„Kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie nikogo tu nie dziwi – mówi w rozmowie z Bankier.pl mieszkająca tam Polka, Marcelina„

Śmieją się z ciebie rozumiesz?

„Oczywiście górna granica nie istnieje, dyrektorzy dużych firm czy sektora publicznego zarabiają w setkach tysięcy złotych miesięcznie.”

I mówimy o netto xD gdzie
@peja3334: kilkadziesiąt tysięcy w Polsce tez w takim IT nikogo nie dziwi. Ty pod kamieniem żyjesz?

Ehh lubię się łudzić ze tym razem konfederata jednak pokaże coś więcej niż ignorancję i #!$%@?.
Ale No cóż może następnym razem doczekam się tego kucowego zaorania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krzych0: kilkadziesiąt np 40 tysięcy w it nikogo nie dziwi w Polsce? #!$%@? grubo poleciałeś, to są stawki dla kozaków z 15 letnim doświadczeniem i wybranych osób i robią bardzo duże wrażenie.

Zaoralem Cię faktami człowieku. Jedyne co umiesz pisać to #!$%@?.

Tak w ogóle było przyczepić się Monako albo liechtensteinu czyli top 2 krajów pkb per capita. Tam panuje tez ten wstrętny kucyzm.

Po co ja w ogóle gadam z