Wpis z mikrobloga

Ze 3 miesiące temu wyleczyłem się z korwinizmu (26 here). Wszyscy znajomi/rodzina wiedzieli, że byłem fanem krula. I teraz jak z kimś się widzę i wjeżdża polityka, to aż czuję taką cringuwe że aż ciary. Unikam tematu. Z jednej strony wstyd że popierałem konfe z drugiej wstyd podnieś rękę i się przyznać do błędu. Ktoś też tak miał?

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #pytanie #ukraina #polityka
  • 78
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nie wstydź się i nieś świadectwo wyleczenia się z korwinizmu. To przecież normalne, że z czasem poznajemy lepiej świat i weryfikujemy swoje wcześniejsze poglądy.
  • Odpowiedz
Właściwie ta partia weszła w czwartą gęstość po wybuchu wojny na Ukrainie to wystarczy, powiedzieć, że od kiedy popierają rosję to ich nie popierasz (ot taka wymówka).
Tak jak się chleje, a potem leczy z tego to się na początku ściemnia, że się leki bierze lub jest się na diecie.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Publiczne przeprosiny na fejsie, jeśli posługujesz czymś takim.

Mam 2-3 znajomych z kręgu korwina (nawet jeszcze bardziej odklejeni) i się podś#!$%@? z ich odklejek, bo tacy lubią chwalić się swoimi "tełoriami", więc moim zdaniem lepiej publicznie się odciąć, żeby wszyscy wiedzieli, że można już z tobą normalnie rozmawiać.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Niema sie czego wstydzic. Inteligenty czlowiek zmienia zdanie na podstawie nowo zdobytej wiedzy i argumentow, a nie tkwi przy jednym zdaniu tylko dlatego ze kiedys tak zdecydowal.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: teraz możesz z dumą głosować na po, PiS, lewice czy tam inny PSL i być dumny z zabierania skromnej części twojej pensji - tylko 60%. Przecież zawsze mogło być jakieś 90% prawda?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: pozostaje problem że nie ma na kogo głosować w obliczu przyszłych wyborów... nie ma nikogo kto reprezentuje interesy zwykłych uczciwych pracujących ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz