Wpis z mikrobloga

Ohh.. jestem już zmęczony poszukiwaniami porządnego pokoju w Krakowie, nie mogę narzekać na brak ofert, jedynym mankamentem jest to, że jakość ofert jest po prostu niska,
czy jestem w stanie znaleźć pokój w mieszkaniu w okolicach centrum, ewentualnie na wschód w rozsądnym metrażu w cenie 900-1000?

#krakow #mieszkanie
  • 20
@Ivaaniusz: hmm, może być ciężko - mi się jeszcze udało upolować taki setup na początku roku, ale w związku z trendami landlord i tak podnosi do 1200. Rozszerz na Bronowice w razie czego, git dojazd i stosunkowo szybki.
@Ivaaniusz: Sytuacja jest tragiczna, pozdrawiam.
#!$%@? drugi tydzień śledzę tego OLX i nie ma nic sensownego. Albo pokój spoko wygląda a wygląd łazienki woła o pomstę do nieba, albo pokój to mała klitka, albo kuchnia #!$%@? w przedpokój a do tego 5 lokatorów na mieszkanie. Tylko ja szukam czegoś na południu i tu jest niestety o wiele mniej ofert niż północy.
@the_cat: no powiem tak, mam ciekawą opcję na Prądniku Białym za naprawdę śmieszne pieniądze, 850, przeraża mnie tylko i wyłączenie Krowodrza Górka, która zamieniła się w powierzchnie księżyca
Dodatkowo rozważam Hutę i Czyżyny, ceny są niższe, okolica też mi raczej odpowiada, no minus jedyny taki, że duża odległość od centrum xd
@little_muffin: no ja już nwm jak to z tymi Ukraińcami, bo tyle ogłoszeń co przejrzałem i prawie zawsze się
@Ivaaniusz: do krakowa przyjechało 180 tysięcy uchodźców, przed wojną było tu koło 70-80 tysięcy ukraińców, to daje Ci +250 tysięcy (w 800 tysięcznym mieście) mieszkańców, a Ty się dziwisz, że pokoju nie możesz znaleźć
@Serendipity_: no jedyne czego żałuję, że wyprowadziłem się z Olszy 2 miesiące temu jak ekipa mi się wykruszyła, 750 za pokój w okolicach ronda Młyńskiego już się więcej nie zdarzy
Celuję w metodę kumpla, który wynajął na Grzegórzkach u starszej kobiety, która nie ogarniała realiów rynku w Krk, za 820 w 2 pokojowym mieszkaniu.
Obawiam się, że takie złote strzały już się po prostu nie zdarzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ivaaniusz: Czyżyny i duża odległość od centrum? Sprawdź sobie czas dojazdu 4ką. Sytuacja jest kiepska, nie dostaniesz idealnego pokoju w dobrej cenie blisko centrum, powody wymienione wyżej