Wpis z mikrobloga

Prawdziwy przegryw nie siedzi teraz przed komputerem siedzi tylko w twojej głowie i nigdzie więcej. Im szybciej to sobie uświadomisz tym lepiej i tym szybciej to zmienisz. Nie jesteś przegrywem bo jesteś niski/brzydki/masz odstające uszy/gruby tylko jesteś przegrywem bo wbiłeś sobie w ten durny łeb i tym żyjesz. Przez ostatnie miesiące byłem jednym z tych którzy najwięcej się tutaj użalali :
-Brak dziewczyny
-Mega brzydki ryj
-Biedny
-Mnóstwo problemów na głowie

I wylądowałem totalnie na dnie. Miałem szczęście bo odkryłem Opioidy, jeden z najmocniejszych narkotyków. Jak działają?W moim przypadku dają mega mega szczęście, rozluźnienie, wydaję mi się że myślę ultra rozsądnie i jestem szczęśliwy niezależnie od tego co by się działo. Więc wytłumaczcie mi jedno, jak to możliwe że byłem totalnie na dnie, w poziomie przegrywu dobiłem max poziom a jednocześnie biorąc tabletki byłem szczęsliwy? Podczas brania uświadomiłem sobie jedną rzecz, to ja jestem Bogiem, to ja jestem sterem tego okrętu i to ja decyduje czy jestem szczęśliwy czy nie. Wystarczy walczyć by wywołać ten efekt bez tabletek. Mówiąc szczerze Opioidy nauczyły mnie psychologii.

Mogę robić co chcę i być totalnie każdym. Nie wyjdzie mi? Laska mnie odrzuci? Zaćpam i tak będzie zajebiście i ja to wiem. Ta myśl pozwala mi na wiele, pozwala cieszyć się życiem bo dziś mam świadomość że nawet jeśli mi coś nie wyjdzie to wrócę do domu i będę mega szczęśliwy. Ty decydujesz co będzie twoim szczęściem i co daję ci szczęście życia. Możesz sobie wmówić że potrzebujesz dziewczyny i będziesz szczęśliwy ale to gówno prawda, jak to jest że tyle ludzi się rozwodzi?

Tl;dr Najważniejszą rzeczą w szczęściu jest twoje myślenie

#przegryw #depresja #zwiazki #zalesie #narkotykizawszespoko
  • 10