Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
@Pituch: no oczywiście tylko przez to. To nie tak, że wykop był #!$%@? sraniem na po jak teraz na PiS przed tamtymi wyborami :D
  • Odpowiedz
@Pituch PO spadło z rowerka bo przesadzalo w drugą stronę, to był przecież raj korwinistów gdzie pracodawca jest bogiem a ludzie rypia za 1000 zł i nie mają nawet prawidłowego typu umowy. Kindergeld jest w całej Europie i myśmy byli jednym z ostatnich rozwiniętych krajów który to wprowadził.

Byli jednocześnie wyjątkowo aroganccy i myśleli że nigdy już władzy nie utracą.
  • Odpowiedz
@000loki: Prawdą jest to, że nieważne która partia rządzi. Przypominam - od wielkiego wału przy Okrągłym Stole wciąż te same ryje przy korycie. Każdy ma ochotę tylko sie nażrec za niczyje, bo "państwowe". Wszedobylski marazm i zrezygnowanie. "Po co glosowac? I tak nic to nie zmieni." De facto. Jest na kogo glosowac? Nawet "antysystemowcy" to sprzedajne przechodki... Nic tylko to jebnac i spieprzac na saksy, na stałe. (
  • Odpowiedz
@Pituch: PO spadło z rowerka bo rozkradli OFE i chciało zwiększyć wiek emerytalny, ludzie w wieku 50+ dostali wtedy #!$%@?, zmobilizowali się i nic ich już nie przekona do głosowania na PO, którzy chcieli im eb wiem zwiększyć, no chyba, że teraz sami są na emeryturze to może się już ogarną, ale to nie przez ośmiorniczki, tylko przez butę i ignorancję PO #!$%@? rentę wybory, szkoda, że nikt wtedy nie wiedział
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LeviathanTM: no niestety, zwykły obywatel nie ma szans startować w wyborach. Musi albo dołączyć do partii i robić łaski i piąć się w górę (i rywalizować z wszystkimi po kolei o miejsca na listach, a rywalizacja jest spora), albo sam założyć partię polityczną i zarejestrować listy we wszystkich okręgach, co jest praktycznie niemożliwe bez posiadania struktur politycznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Glikol_Propylenowy: ja 2 razy głosowałem na PO, nigdy nie głosowałem na PiS. PO miało fajny program, 4x Tak itp. więc nadzieja była spora. Skończyło się tak, że program #!$%@? do śmietnika, a obietnice mieli w dupie bo myśleli, że teraz to już będą rządzić wiecznie.
  • Odpowiedz
@000loki: W Polsce nie ma na kogo głosować, naprawdę. sam całe życie głosowałem na Korwina, a się okazał ruskim agentem xD. pO czy KO to agenci niemieccy, PiS może i jest "polski" ale zachowują się jak totalne zjeby i #!$%@? ten kraj.
To na co tu głosować? No nie ma na kogo, trzeba #!$%@? do UK i tyle. ¯\_(ツ)_/¯ cieszę się, że chociaż uczyć mi się w życiu chciało, to mnie
  • Odpowiedz
@Pituch: PO spadło z rowerka bo za bardzo się poczuli i zaczęła wychodzić z nich buta i arogancja, doprowadziły do tego lekceważące wypowiedzi polityków np. "sorry taki mamy klimat" czy właśnie "weź kredyt zmień pracę". To tak jakbyś poszedł na komisariat i zgłosił kradzież roweru, a policjant by ci powiedział "no to peszek hehe". Niestety ale Platforma sama wepchnęła PIS do koryta swoim zachowaniem. Ale niestety większość wykopków już chyba tego
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy Było wielokrotnie wyjaśniane, że kasa z OFE została przetransferowana na konta IKE, państwo z tej transakcji wzięło jakiś procent dokładnie tak jak bierze jakiś procent w PPK.
  • Odpowiedz
@Pituch: a w taki, że były pieniądze, ludzie oszczędzali podobnie jak teraz robią z PPK, tylko wtedy mogłeś lrzeznac,tv cześć tych pieniędzy właśnie na takie niby dobrowolne fundusze, przyszedł Tusk, machnął magiczna różdżka ustawy, bo brakowało mu pieniędzy już nie pamiętam na co, powiedzmy, że na kampanię wyborczą i pieniądze ludzi, którzy oszczędzali je w OFE zniknęły - nie mogli tego wypłacić. Dzięki temu sporo ówczesnych dziadków straciło hajs przez machlojki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glikol_Propylenowy: no żebyś się nie zdziwił z tym normalnym krajem. No ale na pewno nie jest to kraj z dykty, jednak inny poziom pod każdym wzgledem. Nie ma na kogo głosować bo niestety ale mamy taki, a nie inny system i tyle. U nas głosuje się na Tuska, albo Kaczora, albo tak jak Ty napisałeś "na Korwina". U nas poseł nie jest reprezentantem ludzi w sejmie. U nas ludzie nawet nie
  • Odpowiedz