Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą Ci strimerzy. Takie playstation daje im za darmo PS5 zeby grali w ich gry i taki wąs pogra godzine w to odstawi i #!$%@? xD albo wersje The Last of Us 2 która tylko w USA była dostępna z plecakiem Ellie podostawali i nagle wielcy fani gier. Taka Urqueen zrobiła se foto z plecakiem na insta po czym zagrala godzine w gre i #!$%@?. Prawdziwy gracz nie miał szans kupić sobie tej wersji nawet gdyby chciał. Teraz wonsa wzięli do reklamowania nowej Gry o Tron. Chłop pewnie nawet odcinka nie obejrzał a nagle jest kimś kto będzie nakłaniał innych i promował serial xD

#izak
DmNQ193 - Ale mnie #!$%@?ą Ci strimerzy. Takie playstation daje im za darmo PS5 zeby ...

źródło: comment_16602960226ZHhOo2XrhAnBwNzVxJDsn.jpg

Pobierz
  • 8
@DmNQ193: xDD ale się zesrałeś. Izak przeszedł całe TLoU zarówno 1 jak i 2. GoT również obejrzał.

a tak swoją drogą, jeśli on nie jest "prawdziwym graczem" to ja nie wiem kto jest. Piotrek ma 34 lata, kończy 7-8 godzinny stream z grania o północy i mówi że idzie spać, a za 15 min widzę że odpala jakąś gierkę na steamie i gra jeszcze po nocach xD
@Kien: Tlou akurat jakbys nie zauwazyl to mowilem o tych pseudo strimerkach xD

No zesrałem się bo chciałem kupić PS5 na premiere a nie mogłem nigdzie dostać. Za to goście którzy konsoli nie odpalili albo włączyli ją żeby obejrzeć menu podostawali ją za darmo.
A tera pojechoł do Amsterdamu z HBO zeby gre o tron promowac, a co on ma z tym wspolnego ? xD
@Kien:
Ty się zesrałeś jako z pewnością obiektywny adwokat wonsa ( niech zgadne , nalezysz do jego ekipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kończy 7-8 godzinny stream z grania o północy i mówi że idzie spać, a za 15 min widzę że odpala jakąś gierkę na steamie i gra jeszcze po nocach xD


ale to Ty dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)