Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pan Doktor (specjalnie z dużej) usiadł mi swoim dużym, geopolitycznym, wypieszczonym przez armię nowego wzoru dupskiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczony i lekko #!$%@?, bo musiał użerać się z Wolskim i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając w samej koronkowej bieliźnie, ciasno opinającej jego gładkie ciało. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi dłońmi z krwistoczerwonymi paznokciami głaszczę mnie w okolicach odbytu i penisa. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jego odbycie, a usta w mosznie. Zaczynam zachłannie chłeptać jego jądra, on zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to wprzód, to w tył. Tymczasem mój mały sworzeń stoi na baczność czekając na kolejny rozkaz mojego Pana Doktora...

#bartosiak #wolski #zychowicz #napierala #historiarealna #ladnypan #ladnapani #heheszki #geopolityka
Pobierz BestiazVadovitz - Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pan Doktor (s...
źródło: comment_1660331378d5GLKXsk3oHTdJGtWpBLAi.jpg
  • 8