Wpis z mikrobloga

@bolekndm: Napisałem polemikę do jego filmu, gdzie to właśnie mu wytknąłem, ale nie raczyl się odnieść. Nie jest człowiekiem, który jest wstanie przyznać się do błędu - to takie naukowe podejście o jakim często mówi, bo podkreślać lubi, że patrzy jak historyk. Pamiętaj więc, historycy nigdy nie przyznają się do błędu według Pana Napierały, jeśli chce się mienić historykiem.
@Swiety_Judasz: Zauważyłem właśnie, że on jakąkolwiek polemikę traktuje jak trolling od Bartosiaka i od razu blok. Piaskownica. Trochę szkoda, bo to nie jest tak, że on nic ciekawego nie ma do powiedzenia i ja bym go nawet oglądał dalej ale ze wzgledu na takie zachowania to się odechciewa. Jakby to śmiesznie nie brzmiało, to wydaje mi sie, że nie radzi sobie z 'popularnością', plus od początku był trochę odklejony, co teraz
@bolekndm: Widać, ze zbyt emocjonalnie do tego podchodzi, bo czasem nakręci jakiś filmik czy napisze coś na Twitterze i zaraz to usuwa. Widać, że po czasie przychodzi opamiętanie. Dlatego rozmowy na żywo mu nie służą. Gdyby tym opamiętaniem się kierował zawsze przed opublikowaniem czegoś to jego kanał byłby pierwsza klasa. Pomijając oczywiście blokowanie za opinie.
@bolekndm: @Swiety_Judasz @Wojtekwolak666 Żadne opamiętanie, strach przed utratą Patronite i drugiej pensji. Nic więcej. Za podobne występy, jak 26.07.22, Patronite wywala zbiórki.

Sorry panowie, ale jego postępowanie to nie przypadek i niedojrzałość emocjonalna. To jest modus operandi, sposób działania jak u seryjnych morderców. Ten sam schemat ćwiczył już na społeczności wikipedystów, jak i racjonalistów. Wszędzie z tego co czytałem/słyszałem zachowywał się identycznie.

Sorry, za podkreślenie, ale chciałem aby to wybrzmiało. xD