Wpis z mikrobloga

Mirki, jak bardzo popieprzonym pomysłem jest zrobienie sobie prawa każdy C+E tylko dla własnej satysfakcji? Zawsze chciałem mieć na ciężarówki, od dzieciaka mnie interesowało, a teraz jak jestem stary (#wykop30plus) i mam trochę oszczędności, a i tak zjada je inflacja, to chciałem zrealizować to marzenie.

A kto wie, może kiedyś zawodowo zasiądę za kołkiem. Ale na razie bez kwalifikacji bym robił.

Jest tu ktoś równie chory, jak ja? To jednak wydatek 6k obecnie, wiec będzie nieco bolało.

#samochody #tir #naukajazdy #kierowcy #samochodyciezarowe
chud - Mirki, jak bardzo popieprzonym pomysłem jest zrobienie sobie prawa każdy C+E t...

źródło: comment_1660412191OPuIrg0AventYHgmX9obMD.jpg

Pobierz
  • 9
@chud: bez kwalifikacji nie mozesz nic przewozic a dwa jak ja zrobisz to musisz znowu wymieniac dokument bo masz wtedy wbity kod 95. Ja tez od malego mialem zajawke i wkoncu zrobilem i tak juz mija 3ci rok zawodowo. A w tym roku dorobilem kat A, i zostaje tylko luka na kat D ale to juz nie dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chud: Ja właśnie czekam na pierwszy (i oby ostatni) egzamin na C. Ten kurs to dla mnie sam w sobie był fajną zabawą, a prawko jeść nie woła i jak będziesz miał to będziesz miał (chyba że Ci zabiorą xD).

bez kwalifikacji nie mozesz nic przewozic


@Paxx89: Możesz wykonywać transport na użytek własny.