Wpis z mikrobloga

@Thapchan: "u mnie" grają to w Heliosie. Jak do tej pory jest repertuar tylko do przyszłej niedzieli
Od piątku do niedzieli po jednym seansie dziennie o 12.30

No jak tak patrzyłem ile jest zarezerwowanych miejsc to dyplomatycznie powiem że szału nie ma.

Z ciekawości sprawdzilem kilka innych kin tej sieci i wszędzie jest tak samo ¯\_(ツ)_/¯

W Multikinie jest lepiej bo są 3 seanse w powiedzmy to bardziej ludzkich godzinach (
@soltysek: też to zauważyłem, ludzie pisali, jak by nie chcieli tego w kinach, dostaliśmy film a ludzie jakoś masowo nie wykupują miejsc w kinie, Jujutsu Kaisen 0 chyba nieźle się sprzedał, ale na sali 80% widowni to była młodzież tak koło 16-17 lat. Zobaczymy, jak wejdzie to do kin, masa osób pewnie kupi na bieżąco bilety bez rezerwacji, dzieci raczej na to chodzić nie będą, więc zostaje im tak naprawdę 2
@Rebeliant: w jednym kinie w Gdańsku jest zapowiedź wersji z dubbingiem ale jakiś czas po tej z napisami, więc będzie wersja dla dzieci, dla mnie szok, 26.08 podobno ma mieć premierę wersja z dubbingiem. Mogliby jeszcze zrobić wersję z lektorem z RTL7 xd.
Chciałbym się mylić ale jak tak to będzie wyglądać to będzie to ostatni film Dragon Ball wyświetlany w Polsce. Ciekawe dlaczego?


@soltysek: Bo jest zwyczajnie słaby, kanibalizuje Cell sagę i ma #!$%@? 3D. Dla mnie to dość powodów by machnąć ręką.