Wpis z mikrobloga

#odra #bekazpisu #bekazlewactwa #tvpis #patologiazewsi

Taka tam ustawka TVP na konferencji prasowej... nowy dzień, nowy skandal z Polską na pierwszym planie...

Dziennikarz:
"Powiedział pan, że stężenie rtęci było tak duże, że nie było skali. Czy może pan potwierdzić te słowa?"
Polski tłumacz:
"Powiedział pan, że woda była tak żrąca, że nie można było włożyć ręki. Czy może pan potwierdzić te słowa?"
Pobierz
źródło: comment_1660546682tIugJN6e6jnwJzaUxp22w7.jpg
  • 21
@Kempes: Od rana. Minęła 8 później 9. Już wczoraj w konciku prasowym w TVPis info grzmiano, że to skandal jak można tak kłamać jak marzalek Polak. Powinna się ukozyc i przeprosić za kłamstwo w sprawie rgeci, ale oni już wiedzą że tego nie zrobi, bo ludzie z po nie mają honoru. A dzisiaj porównanie cięci z wód polskich co ich Pinokio wywalił i nie koniecznie to koniec zwolnień za niekompetencje. I
@Kempes: Ciężko mi się na to patrzy bo to jest pogrzebania nas jako solidnego partnera w Europie na grube lata - niestety to nie tak, że skończy się pis i będzie reset. Europa będzie pamiętać, że za 4 lata znowu jakiś może wlecieć i od nowa jazda.

Niestety wszystko wskazuje, że jesteśmy stosunkowo głupim narodem i potrzeba jeszcze czasu na stabilizację naszej wewnętrznej sytuacji.
@Strahl: sorki. Nie wyłączyłem w tel słownika, a z pośpiechu nie przeczytałem po napisaniu. Ja źle pisze czy Ty kiepsko czytasz? Jest to zrozumiałe, a było by bardziej gdyby nie zmiany słownika. Ps. Jest jakaś nowa nauka czy teksty gdzie po stylu pisania nagle się określa stronę czy partie? Chętnie poczytam na ten temat.
sorki. Nie wyłączyłem w tel słownika, a z pośpiechu nie przeczytałem po napisaniu. Ja źle pisze czy Ty kiepsko czytasz? Jest to zrozumiałe, a było by bardziej gdyby nie zmiany słownika. Ps. Jest jakaś nowa nauka czy teksty gdzie po stylu pisania nagle się określa stronę czy partie? Chętnie poczytam na ten temat.


@Gozd: jak wyżej, idź się chłopie wyśpij.