Wpis z mikrobloga

Rysuję "RADYKALNY PRAWAK STARTER PACK", ale nie bardzo potrafię określić cechy takowego osobnika. Pomożecie? "RADYKALNY LEWAK STARTER PACK" już gotowy, ale chciałabym jeszcze obrazić prawaków, balans musi być. Niestety (albo i "stety"), miałam większą styczność z radykałami lewackimi, prawaccy są mi obcy. Jakie macie opinie o człowieczkach typu pana z rysunku poniżej? #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #digitalpainting #digitalart

Zapraszam do burzy mózgów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żebyście lepiej zrozumieli o jakie cechy mi chodzi, wymienię kilka cech, które umieściłam na rysunku z radykalnym lewakiem: NIBY ANARCHIA I WOLNOŚĆ, JEDNAK TWORZY DŁUGIE LISTY ZAKAZÓW I NAKAZÓW; JE TYLKO WYJĄTKOWE JEDZENIE I Z POGARDĄ OCENIA INNYCH PO ICH WYBORACH ŻYWIENIOWYCH. JEGO ULUBIONE DANIE TO WSZYSTKO, CO PRZETWORZONE I UDAJE MIĘSO; CZERPIE PRZYJEMNOŚĆ Z OBURZAJĄCYCH SIĘ JEGO BUNTOWNICZĄ POSTAWĄ RODZICÓW I LUBI DOKUCZAĆ SWOJEJ BABCI.

#bekazprawakow #bekazlewactwa #rysunek #pytanie #kiciochpyta #heheszki

(jakby ktoś chciał lajkować moje prace to można tutaj i tutaj)
kvoka - Rysuję "RADYKALNY PRAWAK STARTER PACK", ale nie bardzo potrafię określić cech...

źródło: comment_1660585970mdlKMB8nefa7zUmyCHbv3a.jpg

Pobierz
  • 15
@kvoka: opko, jak byś chciała narysować osobnika który jest najwyżej w hierarchii przed którym tacy jak ten #!$%@?ą to: buty takie niskie coś jak bobslej na nodze pumy czarne (białe są dla pedałów) skiety koniecznie białe pumy( widać kostki tylko pedałom) dresy to 100% ortalion takie które nie są zwężane na kostkach ani nic, na koszulce żadna husaria tylko "Śmierć konfidentom" a fryzura to taki króciutki placek na czubku głowy tylko