Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: też tak miałem, jak przeszedłem którąś Larę i włączyłem GoWa. Pierwsza godzina mordęga, później się przyzwyczaiłem. Można grać w 30 klatach, jak się człowiek przyzwyczai ( ͡° ͜ʖ ͡°) za małolata grałem w GTA 3 w 15 klatkach a i człowiek się cieszył że w ogóle się uruchomiło xD
  • Odpowiedz
@Farorz: szczerze klatki mi tak nie przeszkadzają o ile są stabilne ale sterowanie padem czasami to jest za dużo.
Myszkiem można bez problemu odwracać się na czas w GoW czy snajpić w HzD a rdr2 na myszce to jakby grać na easy, w ogóle nie trzeba spowalniać czasu. Chyba mało padowy jestem.
Musi być jakaś gra którą bardzo chcę żeby ogrywać to na konsoli, jak FFVII remake albo dobry gatunek typu
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: moje doświadczenie za każdym razem było takie że 'o Piotrek Pająk, o Nowy Jork, o lecę z nieba na ryj, koniec'. Scena pościgu otwierająca milesa moralesa jest dla mnie nie do przejścia.
A na klawiaturze jakoś tak to wszystko klikło ze sobą i nawet doceniam mechanikę tego całego bujania się i to że jak nie ma budynków nade mną to pajęczynkę mogę sobie w buty wsadzić.
  • Odpowiedz
Trzeba trochę pograć na padzie


@koniecswiatajestbliski: 'trochę' to już pograłem, nic się nie zmieniło. Są gry w które na padzie jest mi lepiej, są gry niemożliwie trudne które okazują się ultra miłe i proste na myszce i klawiaturze i o dziwo nie zawsze się w nich strzela.
  • Odpowiedz
  • 0
@keton22 miałem dokładnie odwrotna sytuację z wiedźminem 3 - po krótkim epizodzie z x360 (kupiłem dla wiedźmina 2, do tego GTA 4, rdr1 i jakiś asasyny) zagrałem 2h na pc w noc premiery po czym na następny dzień poleciałem po pada do PC
  • Odpowiedz
@liga: sympatyzuję, miałem tak długo z asasynem na pc ale w origins ciężko było nie korzystać z łuku i w bólach się przestawiłem na m&k. W sumie w wiesia 3 też najwięcej pograłem na padzie ale znowu zero kuszy i petard bo celowanie.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: To nie jest kwestia umienia czy nie umienia grania na padzie. Nigdy sterowanie w grach 3D z wolna kamera nie bedzie tak precyzyjne jak na myszce. Mozna co najwyzej sie przyzwyczaic do gorszej jakosci, podobnie jak mozna sie przywyczaic po amputacji nogi do chodzenia w protezie.

Mnie odrzuca nawet gameplay, ktory ogladam czasem podczas recenzji roznych tytulow na youtube, widze ze autor korzysta z pada i rozgladanie sie ma charakter
  • Odpowiedz
@TgcRap4: zwał jak zwał. Ja gram bez problemu zarówno myszką jak i padem. Przeszedłem Spidermana+ Milesa Moralesa na PS5 i ani przez chwilę przez te ok 40h mi nie przeszło przez głowę, że lepiej by się grało myszką. Nawet do PC kupiłem sobie pada od Xboxa i w większość gier tak gram bo mi wygodniej. Pamiętam, że w gta4 za cholerę nie mogłem na padzie przejść misji z motorówkami na padzie,
  • Odpowiedz