Wpis z mikrobloga

Witam was serdecznie, lvl 26 here. Ogólnie borykam się z babyfacem i brakiem porządnego zarostu, nie przeszkadza mi to jakoś bardzo na codzień jednak sama broda myślę, że dodała by mi troche atrakcyjności mam aktualnie niepełny zarost, który do jakoś 5-7 dnia zapuszczania wygląda OK a później atrakcyjność xD leci w dół przez rzadkie włosy więc gole się na trójeczkę maszynką. Uzywałem kiedyś minoxidilu przez jakieś 4 miesiące i efekty może nie były spektakularne ale jednak bokobrody jeden jedyny raz w życiu się połączyły z resztą w jedną całośc. Po 4 miesiącach jakoś porzuciłem terapie w sumie nie pamiętam dlaczego. Miałem jeden powrót do smarowania ryja ale #!$%@?łem sobie, że serducho chciało mi wywalić w kosmos po przeczytaniu o skutkach ubocznych nie wiem czy to był efekt psychiczny czy realne oddziaływanie minoxa wcześniej żadnych ubocznych nie miałem. Warto dodać, ze od dłuższego czasu mam niskie ciśnienie do takiego stopnia, że byłem się przebadać u kardiologa ale ten wykluczył jakiekolwiek wady serca i stwierdził, że taki mój urok. Próbować czy zbierać na Turcje?

#minoxidil #loxon #broda
  • 1