Wpis z mikrobloga

zapalilem pare razy bucha nie podpadl mi, kolezka pare dni temu sypnal mateuszka mowił ze pomoze mi to na smutek który mnie meczy jakis czas i fakt serio pomaga 3 dzień lece jest zajebiscie problemy zniknely teraz pytanie jak sie w to nie #!$%@?? mozna sobie tak walic ciagi po 3 dni potem spanko i #!$%@? sie czy nie w sensie czy bede mogl odstawic i nie bedzie kusilo z dnia na dzien jak cos sie #!$%@? bo chcialbym sie tak ciagle czuc a nie na trzezwo #!$%@? po co tak zyc mefka jest zajebista i tyle w temacie
#narkotykizawszespoko
  • 58
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: ja nie wiem, po tym calym mateuszku to ja mam instant zjeby i z miejsca dosc mocny psychiatryk. Najchetniej to bym sie odlaczyl od impezy i zawisl na pilocie do tv z tysiacem kanałów. Chlejecie do tego zeby jakos to porycie ogarnac? Do tego te fraglesy w nosie przez trzy dni, kuwa naprawde nigdy wiecej. Jako stary, wytrawny feciarz mateuszkowi mowie - #!$%@? sie pan
  • Odpowiedz
@Timerak: własnie o to chodzi ze przejmowalem sie takimi rzeczami a teraz jest mefka i mam wdupie jakas kariere po co to komu i tak ci to szczescia nie da teraz jest git i tak zostanie pozyje tak troche jeszcze a potem rzuce i postaram sie normalnie zyc wiadomo aby sie nie stoczyc
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: Zależy jaki masz łeb do narkotyków. Niektórzy ćpają wiele lat normalnie potrafią funkcjonować. Niektórzy po roku weekendowego ćpania stają się debilami lub lapią depresje, schizują się.
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: Nie wiem czy to nie bait, ale ok, odpisze xD

mozna sobie tak walic ciagi po 3 dni potem spanko

Nie można, ale można codziennie spać i wtedy walić każdego dnia. Twój organizm potrzebuje snu!! Te dragi sa głównie destrukcyjne przez ten cały gówniany styl życia jaki się z nimi wiąże, właśnie ciągi bez snu, bez jedzenia (albo słabej jakości), mało picia, częste przedawkowywanie goniąc fazę, itd. Kup sobie aspargin
  • Odpowiedz
@NKPL: taki byl zamysl aby chodzic spac ale wsialem troche tematu minelo z 3-4 godziny i dalej spac nie moglem a zle sie czulem strasznie to se sypnalem i tak dalej lece a teraz robota to 4 doby bez snu conajmniej beda
  • Odpowiedz
@cowboy9wer9wesd: Jesteś na dobrej drodze do zniszczenia sobie życia, lepiej trzymaj się od tego z daleka. Ani się obejrzysz, a będziesz ładował codziennie, postępujące wyniszczenie organizmu sprawi, że będziesz wyglądał jak trup, a do tego szybko pojawią się psychozy. Przy nastawieniu takim jak Twoje, #!$%@? się po uszy jest pewne na 100%.
  • Odpowiedz