Wpis z mikrobloga

To jest moje pierwsze i jedyne konto w tym portalu i nigdy nie ukrywałam których, byłych lub obecnych, użytkowników znam osobiście.

A po sprawie Tatuażysty i Tazy zastanawiam się nad redukcją kont na Wykop do zera, bo mnie to zwyczajnie przeraża i smuci.
  • 35
  • Odpowiedz
@fiziaa: Zuza, muszę Ci to powiedzieć bo mam wrażenie, że sama na to nie wpadniesz. I nie jestem jakimś Twoim wrogiem bo serio rozumiem, że obracasz się w trudnej rzeczywistości. Jestem absolutnie przeciwko linczom i jak się zaczęło ostatnio rozkręcać to pisałem z jedną z oburzonych Twoim zachowaniem osób, która ma mocno emocjonalny stosunek do spektrum autyzmu i do jego postrzegania w społeczeństwie. I słusznie chciała Ci to zachowanie wytknąć ale
  • Odpowiedz
@Songbird: Mój syn sprawdził te konta, np. kotloo też jest usunięte. Jak już mówiłam - nie mam i nie miałam innych kont i to wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@fiziaa: Zostań na Wykopie (o ile nie zniszczy to Twojego zdrowia) i rób swoje. Potrzebna tu jest przeciwwaga. Ludzie, którzy najwięcej szczekają o tolerancji, nie mają jej wobec tych o innych poglądach. Nie wierzę w to, że jesteś Platyną, nie podoba mi się lincz i wyrok jaki Wykopki wydały, choć jednocześnie sami psioczą na moderację, że zdarza się jej podejmować złe decyzje.
  • Odpowiedz