Wpis z mikrobloga

Mirki mogę coś jeszcze zrobić z tym sam? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pacjent - Melitta barista T F83 - mieli ziarna i bez ceregieli wsypuję je do pojemnika na ciasteczka, bez parzenia kawy. W tym czasie na ekranie występuje komunikat, że brak ziaren (chociaż ziaren w pojemniku jest pełno). Czyściłem, odkamienialem, czyściłem blok - na chwilę pomaga, ale po jakimś czasie znowu to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ekspres
#ekspresdokawy #kawa
pwe11101gbs - Mirki mogę coś jeszcze zrobić z tym sam? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pacjent - Melitta ...

źródło: comment_1660731618RI6No3gnpi8wq6J40rTGTM.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pwe11101gbs: u mnie w siemens, (po tacy i pojemniku widze że bardzo podobny) trzeba wyjąć z boku cały mechanizm i porządnie umyć, zarówno komorę jak i podajnik. Nasmarować wszystko co ruchome. U mnie to pomaga, ale zdaża się dosyć często...
@pwe11101gbs: oddaj na serwis, niech sprawdzą. Chyba że masz tak, jak ja, że kawa niby jest, ale jak włączę robienie kawy, to słyszę jakby ziarna nie spadały do młynka. Trochę pomieli i nagle słychać, że pracuje na sucho. Wtedy wysypuje wszystko co zmielił i daje komunikat o uzupełnienie kawy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pwe11101gbs: Jeżeli dobrze rozumiem twój problem, to tak. Po prostu młynek ma za mały opór i musi drobniej mielić kawę. Nie wiem czemu masz ten problem, ale to pierwsze co może pomóc.