Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
@Pioter_Polanski: tak tylko założyłem, jak zrezygnowałeś też i z produktów gdzie cierpieli ludzie to super.
chiny na przykład są potęgą jeśli chodzi o produkcję, praktycznie każdy z nas ma w domu rzeczy tam wytworzone i akurat chiny mają wywalone w praktyce na potępianie złego wykorzystywania ludzi i normalnie zamykają ludzi do obozów pracy i jeszcze zachodnie korporacje muszą przepraszać jak coś zaczną sapać
@Pioter_Polanski: mnie nie zakażą. Może pokoleniu urodzonemu po 2010 - ale ja tego na szczęście nie dożyję. Jeśli będą hodowlane alternatywy - żaden problem, mogę to jeść i to nie byłby dla mnie problem. I żeby było jasne - jestem absolutną przeciwniczką zbędnego znęcania się nad zwierzętami (w miarę możliwości staram się kupować produkty odzwierzęce produkowane w jak najmniej niehumanitarnych warunkach).

A niestety populacja wege też się przyczynia do mąk zwierzęcych
@Pioter_Polanski: padlina jest do dupy... za to pieczona/smażona/gotowana padlinka mmm :) a jak tak sie martwisz o ekosystem to powinieneś też zrezygnować z lodówki, auta, komputera zabijasz nas wszystkich używając tych sprzętów ale pewnie ludzi ci nie żal bo jesteś komuchem :) ?
@Pioter_Polanski Szczerze, nie mam nic do wegetarian i wegan, niech sobie każdy żyje jak chce. Ale #!$%@? Wam do mojego życia. To, że zachowujesz się całkowicie nienaturalnie i niezgodnie z milionami lat ewolucji - have fun, Twoja sprawa. Ale najbardziej ludzi zniechęcają do spróbowania choćby wegerarianizmu tacy nawiedzeńcy jak ty, wyzywający innych od psychopatów. Zachowujecie się jak #!$%@? sekta, a większość normalnych ludzi nie chce należeć do sekty.
@Pioter_Polanski: 2 miesiące niejedzenia mięsa wystarczyły abyś mieszając naukę z pseudonauką i religią starał się wywołać poczucie winy w mięsożercach, do których sam się niedawno zaliczałeś. Trochę tak to wygląda, więc to musi być bajt. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Pioter_Polanski: trochę nie rozumiem przesadnej (przesadnej!!!) potrzeby dbania o dobro zwierząt. W pierwszym kroku trzeba by się wyprzeć swojego człowieczeństwa i przynależności do gatunku, który jest po prostu szaleńczo ekspansywny. Przecież odcięcie się od szkodzenia innym gatunkom dla człowieka jest po prostu niemożliwe. Taka próba dla jednostki kończy się właściwie albo pustelnictwem albo zamknięciem się w swojej „bańce”, gdzie kierując się swoją wiedzą i sumieniem, możesz odczuć spokój. Nieświadomie jednak wciąż
@Pioter_Polanski ale mam bekę z ciebie typie xD ludzie jedzą mięso bo jest zdrowe daje dużo energii i właściwości odżywczych i przede wszystkim smakuje wspaniale. Jak chcesz być wegańskim psycholem to se bądź ale zostaw normalnych ludzi w spokoju. Nikt nie chce znać twojego zdania. Jeszcze mi powiedz że kurczaki mają własną wolę i płaczą jak się je zabija. Albo lepiej że świnia która sra o zre do tego samego kubła i