Wpis z mikrobloga

Pany i Panewki, potrzebuję porady odnośnie #olx

Sprzedałem coś przez przesyłkę OLX. Kupujący kliknął, ja potwierdziłem - wszystko elegancko. Jako że nie miałem jak nadać paczki, przesyłka olx przeterminowała się, o czym informuje mnie komunikat "minął czas na nadanie paczki".

Do tego momentu sprawa jest jasna - kupujący musi jeszcze raz dokonać takiego zakupu. No dobra, wchodzę w moje ogłoszenie a tam brak opcji "kup z przesyłką" - edytowanie ogłoszenia by cokolwiek zmienić kończy się komunikatem "błąd". Jest jakiś patent jak przywrócić w ogłoszeniu przesyłkę, czy trzeba wystawiać zupełnie nowe ogłoszenie?

Już pomijam, że aktualnie aplikacja olx działa jak ruska kurtyzana po 24 godzinach pracy... błąd pogania błąd.

#pytanie #olx #aplikacjemobilne
  • 4
@Bondo: to korzystaj ze strony dziala tez na komorce, OLX to gowno a nie IT. Powinna opcja przesylki ZNIKNAC z menu edycji ale nie znika, to sa idiotyczne rozwiazania. Nawet na stronach OLX wczoraj bylo info ze przepraszaja ze ich IT produkuje wolny i awaryjny system, czerwone okno. Jak pisze wyzej Miras musisz mu zrobic nowa oferte.
@Bondo jak już coś sprzedałeś z wysyłką OLX to zobacz na maile w tym informującym cię że jest wypłata jest jakiś numer ID ogłoszenia nie #!$%@? nazwa ale mają nazwę podano w informacji że ktoś właśnie zaczął kupować czy tam kupił po prostu nie dorobili ostatniego maila normalnie załamka.