Wpis z mikrobloga

To jest ten, po ktorym trzeba jajka umiescic w maslance? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@artekF: Jak trzymasz zgodnie z instrukcją to nie zdąrzy podrażnić skóry.

Wytłumaczy ktoś skąd się wzięło chłopskie myślenie że golenie ciała u mężczyzn to ma cokolwiek wspólnego z byciem gejem?


@L3gion: Robienie czegokolwiek związanego z wyglądem jest
Wytłumaczy ktoś skąd się wzięło chłopskie myślenie że golenie ciała u mężczyzn to ma cokolwiek wspólnego z byciem gejem?


@L3gion: Bo to przejaw dbania o siebie, a jak wiadomo, zadbany mężczyzna to wróg i większości mężczyzn (bo większości z nich się nie che nawet umyć zębów, więc nie są zbyt pożądanym kąskiem na rynku matrymonialnym) i sporej części kobiet (raz, że na dłuższą metę wychodzi, że mężczyzna też może "pachnieć", ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@juzwos: do wszystkich skonfudowanych, którzy nigdy nie golili moszny a po tym wątku chcą spróbować - by uniknąć podrażnień i ewentualnych zacięć najlepiej golić się normalną pianka w żelu, najlepiej chłodząca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Tylko pedały golą na łyso, mężczyzna podcina owłosienie.

@Dolan: Owłosienie lub jego brak nie świadczy o czyjejś seksualności, więc mam dla ciebie złe wieści.

Panowie, trzeba się pogodzić z faktem, że to już nie są czasy, gdzie wystarczy umyć zęby, a może i nie i francja elegancja xD Można robić fikołki z hehe, ja nie pedał, ale to nie zadziała.
@bekart: Ale #!$%@?. Golę się i rozmawiam o tym z moimi kolegami i powodu wizualnie są równie ważne co praktyczne. Ale to baba o chłopach artykuł pisała. Pewnie słaby research zrobiła. Tak jakby facet pisał o ulubionych sposobach polek na radzenie sobie z miesiączką.
@Raspa: A mnie nie musisz umoralniać w tych kwestiach. Ja jako facet gole pachy i jajca od 16 roku życia wiec ponad polowe mojego żywota. Wrzuciłem link do oryginalnej wersji artykułu i tyle XD
@Igbt

@juzwos: Latem to obowiązek, bo jak taki skwar na dworze to niezły syf się musi robić jak ktoś ma futro


Wystarczy codziennie, a czasem nawet dwa razy dziennie umyć jajca z jednoczesną zmianą bielizny (to ważne) i syfu nie będzie. Dziwne że w 2022 roku trzeba tą oczywistość jeszcze komuś przypominać.