Wpis z mikrobloga

Nasza Wyrocznia przemówiła! No i całe szczęście, bo niektórzy patroni nerda od czołgów (tzw. "tankfuckerzy") kompletnie nie wiedzieli co zrobić, aby przypadkiem dr nhab. nie poczuł się urażony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PMNapierala, @Albinoni1 niby próbuje zachować pozory neutralności, ale fragmentem "on ma już dużo forsy:)" daje jasno do zrozumienia, że grzany jest drażliwy dla niego temat. I opcja jest tylko jedna - albo wyłącznie z Doktórem, albo przeciwko Doktórowi.

edit: @Mjj48003 my trolle rozumiemy się bez słów xD

#napierala #wolski #patronite #wielkaamnestia
Pobierz sokolov - Nasza Wyrocznia przemówiła! No i całe szczęście, bo niektórzy patroni nerda...
źródło: comment_1660910939Xd37PI158waYUnyePFxdUy.jpg
  • 12
@sokolov: Bo Wolski inwestuje w swój kanał, robi miniaturki, jest obróbka audio wizualna. Podczas, gdy Napierała robi dosłownie shitpost, gdzie kompulsywnie wstawia swoje filmiki, bez żadnego zaangażowania z jego strony. Wolskiemu należy się kasa, w dodatku robi naprawdę merytoryczne materiały, poparte jakimiś faktami, a nie widzimisię jak w postaci Napierały, którego już prof. Chewdoruk wyjasnił w tej kwestii.
@SkomplikowanaBudowaCepa: A daj spokój, ja narzekałem, że on w mikrofon nie zainwestuje - a co dopiero cała reszta. Wpłacałem temu cepowi 20 zł miesięcznie na Patronite licząc, że jak ma PRIORYTETOWO traktować kanał jak sam zapewniał, to przejdzie na profesjonalne nagrywanie. Pomyśleć, że miałem w jednym momencie Piotrusia, Ciekawe Historie (pełna profeska i świetny facet - Tomasz Czukiewski, który doskonale prowadzi swoją grupę dla patronów na FB) oraz Zbigniew Dylewski, który
@Mjj48003: Napierała jest nieudacznikiem z ego na księżycu, który ma pretensje do świata, że ten świat nie zauważa jego geniuszu. Śmiertelnie zazdrosny o sukces Zychowicza i Wolskiego, do tego sam nie robi nic, żeby poprawić jakość swojego kanału i wysrywa 5 filmików na 5 różnych tematów z rzędu. Nie wyciąga wniosków i nie potrafi przyznać się do błędów. Gdyby potrafił to by nie pluł jadem w Chwedoruka, tylko zastosował się do
odpowiedz


@Wojtekwolak666: Inteligencja (od łac. intelligentia – zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach. - On jest po prostu niesamowicie mało inteligentny xD Nie uczy się na błędach i kompletnie nie potrafi dostosować do warunków panujących w necie. A na BOGA on ma kanał od 2009 roku XDD
@Mjj48003: Wolę inną definicję, zresztą definicji inteligencji jest masa. Inteligencja jako zdolność do wyobrażania sobie skutków swoich czynów. Tak, więc inteligencja jest w pewien sposób wyobraźnią. Nie lubię ludzi bez wyobraźni, ale to tak btw po starej znajomości. xD
@bkce: No to tak w skrócie - wyobraźnia też jest mega ważna. Bardziej będę szanował gościa, który potrafi napisać książkę na 10 tomów, tworząc całe uniwersum, jak Władca Pierścieni, GoT, Star Wars itd. niż Koreańca z 300 IQ, co potrafi mnożyć całki z pamięci, za to nie ma za grosz wyobraźni xD
@bkce: Mi chodziło o to, że inteligencja często jest kojarzona z czystym IQ i szybkim procesorem w postaci liczenia wielkich liczb, a sama wyobraźnia jest niesprawiedliwie oddalana na dalszy plan xD