Wpis z mikrobloga

Rafał widze, że ładnych masz adminów na tej grupie. Idiota oczywiscie tlumaczy to jako zart. Nawet jesli to byl zart, to celem byla sprawdzenie czy ma szanse zostac naganiaczem. Jezeli fejkowy post by mu sie udał, to by temat pociagnał dalej. Czy mu sie udał narazie cięzko stwiedzic. Faktycznie z tym zoomem od dluzszego czasu stworzyła sie bardzo toksyczna grupka. Ludzie inteligenti zostali pogonieni a james ktory urzadza sobie codzienne At, jego wiedza jest dramatycznie niska, powiela clicbaitowe rzeczy jak z karabina, a nadal rządzi zoomem. #zaorski #bigshortbets
HHokuss - Rafał widze, że ładnych masz adminów na tej grupie. Idiota oczywiscie tluma...

źródło: comment_1660933752DY97GVE5FjNtw1UxLlDbU5.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@HHokuss: to ten krzykacz co robi codzień jakieś dramy. to teraz wiadomo dlaczego wrócił na zoom z podkulonym ogonem. facebookowy biznes mu nie wypalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
On i jeszcze jeden. Zawsze mnie #!$%@? tym co i jak mówią. Wchodzi jakiś typek, mówi co przeczytał albo co chłopaki myślicie i odzywa się On i znudzonym pouczającym głosem albo, że już było wcześniej (skąd ten koleś mógł wiedzieć jak dopiero na zooma wszedł xD) albo mówi "weź się doucz chłopaku a potem zadawaj takie pytania".

Też mi się wydaje, że przez Jamesa, Andrzeja (chyba) i jeszcze jakiegoś dużo ludzi, którzy
  • Odpowiedz
@micomak: Kolego trafna uwaga. Data postu i amnezja jamesa na zoomie, czy to sie nie skleja w całośc. Widac jakie fajne plany mial i co mu tak czas zabierało, ze nie pojawiał sie na zoomie.
  • Odpowiedz
ale bzdury gada ten James że tu kolega odbierał , nagle on ma te odpowiedzi , nie poinformował ludzi , że to żart , aż szkoda wierzyć w te bzdury . Rafał Z - zrób coś z tym , bo dla takich naganiaczy nie ma tu miejsca .
  • Odpowiedz
-James a ile założyłeś kont?
....
-...JA ze swojego prywatnego nawalałem.

A później koło 12 mówił że nie pokaże odpowiedzi że to żart bo kolega odpisywał :D
  • Odpowiedz
@martin1218:dostał też wiecej maili niz telefonów od potencjalnych ofiar. Odwracal kota ogonem. Smierdzi to na kilometr. Być może do zadnej transakcji nie doszlo aczkolwiek powinien sam odejsc z zooma i tjs.
  • Odpowiedz