Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tasde: ale przecież obowiązki i prawa nigdy nie będą równe bo są oparte między innymi na różnicach w budowie fizycznej i sile z tych różnic wynikającej.

@MrFisherman: niby czemu ma być mi głupio? różowe włosy zawsze będą mi kojarzyć się z agresją i głupotą wywołaną agresją i w tym przypadku potwierdziło się to, bo baba myślała że pokona spidermana( ͡° ͜ʖ ͡°) może młodsze pokolenia nie
  • Odpowiedz
@pq18: Jak dla mnie filmik przedstawia sytuacje w której pranksterzy czy inne pajace przebrane za postacie z filmów odwalają szans w sklepie, demolują sklep. Pracownica wdaje się w rozmowę z przebrana dziewczyna, po czym ta się rzuca i pracownica jej oddaje, bo jest silniejsza. Facet rzuca się na pracownice. Cóż, dla mnie wszelkiej maści zwierzęta odwalajace swoje tarło na tiktoka w sklepach powinno być wywalane z hukiem i nie obchodzi mnie
  • Odpowiedz
@PatekPhilippeTiffanyBlue: wyjaśnili mnie? XD przeprosić? XD oglądnij cały film, widać że najagresywniejszą osobą z pracowników była ta we fioletowych włosach, najpierw widać jak na zapleczu leży i tłucze się z kilkoma osobami, a potem pewnie za to dostaje w nos od tej dziewczyny XD, jak oglądniesz od początku to zobaczysz że nawet ochroniarzem popychają i ten ich nie atakuje, jak już wcześniej napisałem fioletowe włosy u kobiet to jasny znak i
  • Odpowiedz