Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Potrzebuje zakupić słuchawki do komputera, do wszelakich multimediów, muzyki, filmów, gier itp. Budżet: ~600zł ale jeśli będzie warto dołożyć do czegoś te pare stówek to też się znajdzie.
Na ten moment biorę pod uwagę ATH M50x, ATH MSR7b, beyerdynamic DT770 Pro 80Ohm. Z recenzji i opinii wynika, że z każdego modelu powinienem być zadowolony. Aczkolwiek jest jeden mankament, słuchawki AudioTechnica mają ~36 Ohm impedancji, co powinno pozwolić na bezproblemowe podłączenie do komputera (ALC1200) bądź telefonu. Jak rozumiem do DT770 Pro powinienem dokupić osprzęt (np. DAC, chyba wszystko co potrzebuje (?)). Czy dobrze kombinuje, czy coś mi umyka?

#pytanie #audio #sluchawki #muzyka #audiofile #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
@xioner19: no to chyba w bym się skłaniał w stronę ATH MSR7b, ale nie jestem pewien jako że w innym miejscu polecono mi BD DT700 PRO X, ma 48 impedancji więc chyba da radę nawet do ALC1200, troszkę droższy ale z tego co udało mi się wyczytać to prawdopodobnie będą to moje ostatnie zakupione słuchawki :v
  • Odpowiedz
@xioner19: pooglądałem pare recenzji i porównań i na ten moment chyba lepszym wyborem będzie DT 700 PRO X vs DT 770 Pro + combo i też w tym kierunku chyba będę się skłaniał. Jeszcze się namyślam czy chcę konstrukcję otwartą czy zamkniętą z racji barwy, ale jako że nieco pracuje z mikrofonem chyba postawię na zamknięte
  • Odpowiedz