Wpis z mikrobloga

Witaj Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako bonus nawiązując do tematu, że Napierała porusza masę tematów, na których się nie zna:

O 4 rano wrzucił jakiś wysryw z Super Expressu XDD Że niby miało nas to zainteresować? Czy może jest to nowe źródło do kolejnego dzieła akademickiego, które zrecenzuje prof. Chwedoruk? Skoro była Martyna Wojciechowska, to czemu nie Super Express? xDDD

Jeszcze dodam, że jednym z pierwszych red flagów od kiedy zacząłem oglądać Piotrusia było polecenie przez niego kanału Globalista, jako rzetelnego newsowego kanału dotyczącego wojny XDDD Tak, to ten śmieszny typ co od pół roku wrzuca ikonki z wybuchem atomowym w tle byle zdobyć widzów, a filmy polegają na wrzutkach z RMF FM i Onetu xDD

To, że Napierała jest doktorem pokazuje jak skandalicznie niski jest poziom szkolnictwa w Polsce. Jakim cudem ktoś taki dotarł do stopnia doktora? Jego wywody nie mają nic wspólnego z nauką i rzetelnym badaniem.

#napierala #patogeopolityka #szkolnictwowyzsze #polska
Pobierz Mjj48003 - Witaj Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Jako bonus nawiązując do tematu, że Napiera...
źródło: comment_1661020144kWCOwlaMZP0OJrgKNoEC7R.jpg
  • 14
@Mjj48003: Tak, ale ciekawe mogłyby być konsekwencję w razie gdyby jednak J. E. Rafał Chwedoruk dowiedział się, że jest tak szykanowany, przez Napierałe. Toż z tego co pamiętam, to rzeczy, które wygadywał Napierała podchodzą pod pomówienia. Tak Piotruś szukaj tego filmu i go usuwaj, zanim go wyślę Rafałkowi i będzie koniec kariery akademickiej dla jego.
@SkomplikowanaBudowaCepa: Nie oglądałem co on wygadywał na Chwedoruka akurat (możesz mi podesłać na priv? xD) - taki Zychowicz, czy Bartosiak spokojnie mogą go podać do Sądu o zniesławienie. Szczególnie jak ostatnio się podpalił i rzekł: „Zychowicz jest głupi i kocha III Rzeszę” xDD