Wpis z mikrobloga

@moll: Moja młoda ma plecaczek od little dutch. Jedna duża komora i druga mniejsza na drobiazgi. Solidnie wykonane naramienniki. U nas w przedszkolu plecak potrzebny jest tylko na wycieczki, do zabrania wody i rzeczy na zmianę, wiec uważam ten za wystarczający. Prałam go już kilka razy i nic się nie dzieje z materiałem, a przy przedszkolaku to tez ważna cecha ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@moll: Mój syn lata z Jack Wolfskin Little Joe. Dwie komory, kieszonki boczne, klamra piersiowa i suwaki łatwe do samodzielnej obsługi przez dziecko, ergonomiczny kształt, elementy odblaskowe, dobra jakość i wg mnie idealna wielkość. Przede wszystkim ta klamra, bo inne plecaki leciały mu z ramion, jeśli nie miał dodatkowego zapięcia przodu zwłaszcza zimą z grubej kurtki.
@Natna213: @Aurielle:

No właśnie tutaj też przedszkole takie, że raczej nic do zabierania z domu, bo wszystko łącznie z wyżywieniem na miejscu. Więc plecak to wycieczki lub zabranie czegoś do domu. Ewentualnie noszenie zabawki, jeśli pozwolą coś wnosić.

@konto_do_rozdajo: ok, klamra ciekawy pomysł, zwrócę na to uwagę
@moll: U nas jest tak, ze w przedszkolu wisi worek z ubraniami na zmianę. Jak dziecko coś pobrudzi to wtedy przynoszę tylko te jedna rzecz na drugi dzień, a worek wisi tam cały czas. Z plecaka korzystamy tylko w trakcie wycieczek. Zabawek nie wolno było wnosić od początku, ale córka poszła do przedszkola w środku pandemii. PS. Jak się czujesz i na kiedy masz termin?
@Natna213: ja się dopiero dowiem jaki system jest w naszym przyjęty, czekam na spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem roku szkolnego. Teraz to tyle co mi sąsiadki trochę poopowiadały i już mogę kompletować "wyprawkę"

P.S. Dzięki, czuję się już lepiej, może zacznę normalnie jeść, bo właśnie zakończyłam oficjalnie pierwszy trymestr :D Termin mam na początek marca, także sporo przede mną.
@Natna213: na razie pierwszy trymestr gorszy, ale nie zapowiada się ciąża leżąca, więc to już postęp.

Jak licznego domowego stadka się dorobiłaś?