Wpis z mikrobloga

Mam zamiar pozbyć się nieużywanych woblerów pstrągowych, raczej rzecznych. Oddzielilem te na zdjęciu od tych z markami podpisanymi gdzieś na sterze lub korpusie. Jak nic na nich nie piszę znaczy to, że sa to nonejmy? A może ktoś coś poznaje? ;-;
Swoją drogą prosiłbym kogoś o pomoc w wycenie pełnego zestawu, tak mniej więcej. Raczej na pw lub ewentualnie w komach. Głównie rapala, salmo i pojedyncze sztuki berkley, storm, 2x ugly duckling.
Dostałem niedawno kij 270cm o cw. 15-50 i myślałem wymienić parę woblerów na jakiegoś jerka 20-40g ale jak przejrzałem pudła to uzbierałem trochę lekkich woblerów których nawet nie przypominam sobie żebym gdzieś używał. Może uda się zebrać jakąś część kwoty na kołowrotek pod ten kij taki do 4 stówek w tych ciężkich #!$%@? czasach
#wedkarstwo #pytaniedoeksperta #sprzedam
Timerak - Mam zamiar pozbyć się nieużywanych woblerów pstrągowych, raczej rzecznych. ...

źródło: comment_1661295081VWQO21DIb5sFyCLGVHY2GZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Timerak: Co najmniej pięć to salmo (minnow, sting i chyba whitefish dr), ew ten na dole po środku to gloog nike(sprawdź czy łatwo wyjąć ster ;) , a cholera ten z dołu po lewej już gdzieś widziałem ale nie jestem w stanie skojarzyć. Może gunki.
A jeżeli chodzi o wycenę to nikt Ci nie powie. Szczególnie, że ciężko stwierdzić ze zdjęcia w jakim stanie są kółka i kotwiczki. Także lekko nie
  • Odpowiedz