Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Dobre wiadomości w Polsce PIS:
- W Odrze nie umrze więcej niż 50% ryb
- Podwyżka za energię nie będzie wyższa niż 40%
- Ilość milionerów PIS uwłaszczonych na spółkach skarbu państwa do tej pory nie przekroczyła 66 osób.
- Lotos nie odda za bezcen bliskiemu Rosjanom koncernowi MOL więcej niż 417 stacji sieci paliw
- Do tej pory zidentyfikowano jedynie 15 nieruchomości Daniela Obajtka, które dostał lub kupił pełniąc
@marcooo80:
- Towaju nie będzie, tjaktoj się zepsuł...
- Te, Bolek... Przestań szerzyć defektyzm... Nie traktor się zepsuł, tylko koło się zepsuło.
- Jak koło jest zepsute, to cały tjaktoj jest...
- Bolek! Nie jesteś na budowie. Chwileczkę... Ile traktor ma kół?
- Czteji.
- Ile się zepsuło?
- Jedno...
- To ile jest dobrych?
- Trzy...
- No. To nie można tak powiedzieć? Że trzy są dobre?
- Przecież to
@marcooo80: super, kraj ktory ma węgla na 200lat staje na głowie, żeby ściągnąć go nawet z Australii bez względu na cenę. Plusujących zawołam, jak Algieria zacznie importować piasek by rozsypać go na Saharze :)
Ja chyba #!$%@? śnię

I jeszcze jaka uśmiechnięta jak to mówi, przecież to jest paranoja


@jamtojest2:
To #!$%@? nawet nie przeszkadzałoby mi, gdyby miało miejsce w prywatnej telewizji np. jakichś braci Kremlowskich czy innych pisiorów.
Ale to gówno i kłamstwa sączą się telewizji publicznej, na które płacimy ogromne pieniądze (2 mld zł rocznie).
@marcooo80: Zobaczcie jak cedzi przez zęby, już nawet jej te brednie ciężko przechodzą przez parszywą mordę, tak jakby sama już zdawała sobie sprawę z tego, że koniec pisu i co za tym idzie jej jest bliski