Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam garnituru na ślub znajomego. Raczej nie chce wydawać grubych tysięcy. Jestem dość atletycznie zbudowany (lekki zarys mięśni #pdk)

Myślałem o sklepie vistula. Dajcie znać, co polecacie. Jakie kroje, kolory teraz modne. Słyszałem, że bardziej luźne garniaki, niż super dopasowane.

#slub #garnitur #modameska
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: @wladdan: kupowałbym w outlecie, który mam w swoim mieście, więc ceny dużo bardziej racjonalne, zwłaszcza że teraz są duuuze przeceny

To gdzie szukać alternatyw? Bez przymierzenia to średnio chyba. Gdzie takiego bossa szukać
@Wirtuoz: w wawie jest outlet Bossa w Facktory Piaseczno i Ursus …nie wiem czy na Targówku jest.
Tk maxx ma wiele ciekawych marek garniaków w half price tez można trafić jak najbardziej. Boss to tylko przykład …. Bo mam juz 3 sezon i jest git ale nosze go tylko na śluby itd ;))
@John_S: nie upieram się przy marce, ale jakościowo ani z Bytomiem ani z Vistulą tego nie da się porównać ;) Ale jak posalem wyzej nie znam sie na garniakach bo nosze je tylko od swięta jednak miałem sunseta, Bytom czy Vistule i porównanie mam ;)