Wpis z mikrobloga

@erni13: kiedyś jechałem autobusem i dwóch budowlańców gadało że na trzeźwo boją się wejść na rusztowanie bo lęk wysokości. Więc muszą sobie jakoś dodać odwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khraell mnie zdziwiło, że problem nie dotyczy tylko jakiś "fizycznych" zawodów. Kiedyś mnie #!$%@?ło i przed szkołą jeździłem na siłownię o 5. Na centralnym w Warszawie koleś w garniaku z elegancką aktówką jebnal 200 nad śmietnikiem. A potem cyk do korpo
  • Odpowiedz
@Khraell: I właśnie to jest zajebiste. Że jesteś wolnym człowiekiem i jak chcesz #!$%@?ć setkę i 4-pak o 6 rano to idziesz do sklepu i sobie kupujesz.

Co cię to właściwie obchodzi? Zajmij się swoim życiem trybiku pij tą kawę idź do roboty rób siano na dom, samochód czy inne gówno.

To ja kupowałem ten arsenał i nie pracuję przy tej bramie tylko wracam z nocki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@Kashankovsky: przecież call center to taka sama patola jak budowa tylko, że w klimatyzacji xD Jak pracowałem za czasów studenckich to normalnie szły browary na open spacie na drugiej zmianie (kierownicy pracowali tylko na pierwszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nikt się nie nawet nie krył
  • Odpowiedz
@Vidan: Najgłupsze zesranie, jakie widziałem xD Prawdziwy wolny człowiek wraca z nocki xDDD Pewnie byłeś zarabiać na małpki i 4-pak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Keiosss: Może na sprawę rozwodową jechał :D
  • Odpowiedz