Wpis z mikrobloga

Dzisiaj czas w końcu poruszyć temat protestów. Pamiętacie jak pisałem kiedyś że konfiarze przysługują się pisowcom m.in. podczas protestów? No to tutaj macie jeden z przykładów, jeden z najbardziej plusowanych i najbardziej obrzydliwych. Konfiarz się burzy jak ktoś może protestować w "błahych" dla niego sprawach, natomiast w sprawach ważnych w ogóle nikt nic nie robi. Dlaczego autor wpisu sam czegoś takiego nie zorganizował, nie zwołał innych i również nie protestował, albo po prostu nie dołączył do protestów i wolał narzekać na wykopie jak ludzie mogą protestować w takich a nie innych sprawach? Nie wiem i się raczej nie dowiem, bo autor niestety albo i stety, skasował swoje konto z serwisu.

#codziennykonfiarz 38/??? <- Tag do obserwowania

Link do wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/61071881/sa-tematy-wazne-i-niewazne-dla-p0lakow-bekazlewact/

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkuca #neuropa #4konserwy #konfederacja #protest #heheszki #dubstract
Pobierz
źródło: comment_1661502903n0dcdVBt6xTDuahGjf8ldH.jpg
  • 17
Dlaczego autor wpisu sam czegoś takiego nie zorganizował, nie zwołał innych i również nie protestował, albo po prostu nie dołączył do protestów


@Devhar: rozmawiałeś kiedyś z ... nie wiem, z kimkolwiek? W pracy, sklepie, studiach, na przystanku, w windzie? Zagadaj do przeciętnej osoby o aborcji i zobaczysz ile ma do powiedzenia i jak ją to bulwersuje, a zagadaj o skutkach 'emisji pustego pieniądza' to możesz równei dobrze zacząć rozmowe od Ni
@Devhar: Taaa tylko że wtedy protestowano przeciwko Pisiorom za wszystko a PIs i Narodowcy zaczeli straszyć męską część że chodzi o Julki, skrobanki i lgbt pokazując mlode żjebki że protestujac masz takie same poglądy jak one.
I tak antypisowskie protesty wygasły bo lewaki protestują przeciwko socjalistom xD.
Pis nie protestuje przeciwko Pis bo wiadomo
Narodowcy nie protestują a jak już to mówia o szczypawkach, szkalowaniu Dugina i Łukaszenki.
Wszystkie te kanały
@pieczarrra: Otóż to, mój zarzut ogólnie polega na tym że typ narzeka że ludzie w ogóle protestują w takiej a nie innej sprawie, wyśmiewa tych co w ogóle mieli odwagę wyjść na ulice albo chociaż wspierać ten protest w jakiś inny sposób (a to internetowo, a to pomagać wcześniej przy tworzeniu transparentów, a to wyrazić w ogóle jakiekolwiek wsparcie jak się nie ma czasu albo możliwości) i jeszcze dostał przy tym
@MLGkunek: Pewnie dlatego. Zamiast skupić sie na kwestiach gospodarczych i obaleniu nieudaczniķów dali wolna rękę szurom/radykałom i ich wojnom ideologicznym. Protesty spadaja z rowerka kiedy dochodzą do głosu zjebiksy.
@Skorvez_957_: Nie tyle co na kwestiach gospodarczych a walce z programem partii rządzącej. Walka przeciw konkretnej sytuacji bez wciągania protestu w polską wojenkę polityczną. Na miejscu władz strajku wywaliłbym polityków stamtąd XD Zaraz pokazuje się jakaś kontrowersyjna postać i prorządowe media mają temat do grzania na kilka dni.