Wpis z mikrobloga

Miałem obstawić kupon ale się ocknąłem ze to przecież jest tak przekalkulowane żeby #!$%@?ć i sobie darowałem. Oczywiście zasada się sprawdziła, weszło by wszystko oprócz pierwszej walki nad którą nawet się nie pochylałem czyli dwa randomy vs bracia marsjanki xD

Goście po 180cm+ , normalnej postury, zostali rozwaleni przez dwóch zielonych mini Majków. Wystarczyło wystawić rękę , złapać kosmo-kwaka za zielony czerep i druga ręka go bić. Oni mieli zasięg nogami mniejszy jak te dwa dzbany mieli rękami.

#famemma #betclick #bukmacherka
PancakeV - Miałem obstawić kupon ale się ocknąłem ze to przecież jest tak przekalkulo...

źródło: comment_1661565709UXmxSoOzeBc7QvACcgkN7M.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@LubelskiKonsument: faktycznie teraz zerknąłem ze ten Warjat miał 170, nie mniej ich zasięg to różnica jak między adesanya a mcgregorem, po 15-20cm. To jest kosmos w mma, dla braci haribo ich przeciwnicy byli jak gibony. Trochę jakbym się bił z młodszym bratem .
  • Odpowiedz
@PancakeV: Przeciez ci zieloni wytrenowani w ..uj nawet nie na tle freakfigtow ale w ogole.
Typy salta na treningach robią i mieli by przegrać z kims kto ledwo wyprostowany chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz