Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Najgorszy u mnie po nieudanej relacji jest reset, kolejnej osobie mówisz te same rzeczy, które mówiłeś milion razy wcześniej, musicie budować od początku uczucie między wami, robisz niby coś ciekawego i może się przy tym bawisz, ale z tyłu głowy masz tę myśl, że znowu może nic z tego nie wyjść i koniec końców tylko tracisz czas. #tinder #gownowpis #zalesie #teczowepaski
  • 6
kolejnej osobie mówisz te same rzeczy, które mówiłeś milion razy wcześniej,


@avav: @Jinxisko: o to to... tak bardzo to. Relacja się skończyła i jak sobie pomyślę, że mam opowiadać kolejnej osobie swoje historie albo nawet wydarzenia, które zdarzyły się w poprzedniej relacji to mi się nie chce.

A drugą stroną medalu są historie, które słyszałeś. Kończysz ze stertą zupełnei nieprzydatnej już nigdy wiedzy czyli, że nie lubi czosnku albo jak
Relacja się skończyła i jak sobie pomyślę, że mam opowiadać kolejnej osobie swoje historie albo nawet wydarzenia, które zdarzyły się w poprzedniej relacji to mi się nie chce.


@LifeReboot: gdyby jeszcze mieć pewność, że coś z tego wyjdzie i coś z tą osobą zbudujesz to spoko- ale mi się już słabo robi na myśl o tym, że będę to opowiadał kolejnej i kolejnej. Serio, jakby za parę koła można było wykupić