Wpis z mikrobloga

@rogalcebulowy szanuję że ktoś przygarnia koty. Od tygodnia opiekuje się mieszkaniem i kotami w nim przebywającymi znajomego. Wygląda to tak:
- śmierdzi żwirkiem i moczem w całej chacie
- regularnie leży gdzieś gówno poza kuweta
- regularnie jest narzygane gdzieś- te koty lubią rzygać na łóżko na którym śpi mój znajomy- ma specjalna narzutę na łóżko która ciągle pierze
- ciągle trzeba odkurzać bo jest w #!$%@? sierści
- koty mają w
@Kutacz_2000
- jak ktoś już napisał, plus istnieją proszki zapachowe do kuwety :) jak sypiesz do kuwety piasek z Lidla za dychę to się nie dziw, że śmierdzi XD
- to raczej kotu coś nie pasuje (za mało kuwet, stres)
- no to super dietę dla kota trzymacie że kot rzyga xd Ciebie jakby karmili pasza, to też byś rzygał xd
- no dziwne żeby nie było sierści, z tym się trzeba
@rogalcebulowy: Gratulacje, piękna dzidzia ()
@Kutacz_2000: Te koty którymi się opiekujesz chyba mają jakieś problemy behawioralne, są najpewniej źle zaopiekowane. Zdrowy kot nigdy nie robi poza kuwetą ani nie wymiotuje. Sprawdź czy znajomy o nie odpowiednio dba, jeśli nie, zgłoś na policję znęcanie się nad zwierzętami. Ja mam w domu od lat kotkę i nigdy nie było opisywanych przez ciebie sytuacji, a dom
koty mają w ciebie #!$%@?

- mieszkanie jest mega zniszczone (plamy na podłodze, brud, smród)


@Kutacz_2000: brzmi, jakby jedyne co, to karmił te koty jakimś gównem i raz na miesiąc zmieniał żwir w kuwecie.
Kot tak samo jak dziecko - niewychowany jest gunwniakiem. Jak dajesz kotu możliwość załatwienia spraw tak, żeby był czysty to akurat koty lubią z takiej okazji korzystać instynktownie ze względu na charakter łowcy.
Jak kota wybiegasz (choćby
@dnasstorm: ja mam obecnie dwa koty, jeden ok, a drugi sika na dywaniki w łazience i czasem na łóżko. Z badan moczu nic nie wyszło, dostał kiedyś leki na uspokojenie też nie pomogło. Kot ma już wydupczone, bo osika dywanik to za chwilę będzie nowy czysty.