Wpis z mikrobloga

@Karp_Molotow: przesluchalem, większej nudy nie słyszałem. Ten zespół nie ma już kompletnie nic ciekawego do zaoferowania, a w normalnym zespole Larsa juz dawno by #!$%@? na zbity ryj, nie patrząc na sentymenty i $$. Tyle, że z niego dobry biznesmen i gdyby nie on, to te żulisko Hetfield i #!$%@? Hammett byliby pewnie thrashowcami pokroju Exodus czyli - niby legenda, niby Gary Holt, niby zajebiste granie ale stadionów sam Pan nie
@nightrain: Bylem w tym roku w Hockenheim. Srednia cena biletow 150€. 70 tys. ludu. Co daje ok. 10,5 mln €. 9 zespolow, w tym jakies nieistotne przedskoczki - ucieszyli sie pewnie, jak dostali 100 tys. Zysk organizatorow, zaplacenie obsludze. Mysle, ze z tego wszystkiego polowa poszla do Metalliki
Ciekawi mnie w jaki sposób taki koncert może się opłacać. Na marodowym w 2019 było 60 tys. ludzi, dzieląc 4 mln $ to ponad 66$ na łeb, a gdzie reszta kosztów ¯_(ツ)_/¯


@bnz44: moze miasto rezygnuje z zysków na rzecz promocji miasta chyba tak jest z Maydayem w spodku
@szeryf3city: Bilety są w różnych cenach, najwięcej chyba tych najtańszych.

Nie mam pojęcia jakie są koszty organizacji takiej imprezy, ale wynajem sprzętu, praca techników, wynajem stadionu, cała logistyka ubezpieczenie, promocja, ochrona itd. no to musi kosztować. Nie wydaje mi się, żeby też ktokolwiek brał się za ryzyko organizacji takiej imprezy bez planowanej rentowności w okolicach przynajmniej 30%

Z drugiej strony faktycznie, dochodzą jeszcze sponsorzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wcaleniepchamsiewmultikonto: Ja nie byłem na koncercie żadnego z nich więc trochę kitowo się wypowiadać haha. Iron jest dla mnie taki trochę meh, ale co ja tam wiem, ludzie uwielbiają ten zespół i trzeba to uszanować. Judas Priest to jest jednak sztos. Firepower to z tych nowszych płyt, wiadomo czad jak zawsze, mi się podoba, już nie pamiętam Defenders of the Faith albo sad wings of destiny to te starsze. Już nie
@powaznyczlowiek: komentarz w stylu "ugabuga zagraj lepiej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boguslaw-Lecina: wat. Posłuchaj chociażby single z nadchodzącej płyty. Przecież to jest powrót do zajebistych czasów Countdown to Extinction. Metallica raczej nie wróci już nawet do czasów Black Album, że o pierwszych czterech nie wspomnę.
@cpt_foley: polecam filmik jak próbował zagrać własny kawałek jak przygotowywali Gutiar Hero i nie potrafi zagrać zdaje się the Shortest