Wpis z mikrobloga

Od paru miesięcy spotykam się z dziewczyną z Ukrainy, a od paru tygodni zaczęliśmy "TO" robić. Na razie w zabezpieczeniu ale wiem, że może dojść do sytuacji, kiedy akurat nie będziemy przygotowani, a hormony będą miały przewagę nad rozsądkiem. Tu się pojawia właśnie problem bo naczytałem się na Wykopie, że ogromy odsetek ludzi ze wschodu Europy - w tym z Ukrainy są zarażeni wirusem HIV oraz WZW.
Zastanawiam się jak dyskretnie spytać się dziewczyny czy aby na pewno jest zdrowa, żeby nie było cringe. Wpadłem na pomysł, że zrobię jej niespodziankę i w ramach robienia różnych rzeczy razem oraz pogłębiania relacji - zabiorę ją na randkę do Rejonowego Centrum Krwiodawstwa w moim mieście. Kiedyś w szkole wychowawczyni zabrała nas na taką "wycieczkę" i z tego co pamiętam, przed oddaniem jest solidny wywiad i ankieta. Nawet jeśli to przejdzie i uda się jej zostać dawcą - to przy następnym razie będzie już na pewno wiadomo czy jest zdrowa czy nie, bo do tego czasu może zostać zdyskwalifikowana, gdyby było coś nie tak z krwią. Wilk syty, owca cała.
Jak myślicie, to dobry pomysł?

#zwiazki #krwiodawstwo #sex
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zorganizowany_chaos: jeśli jest w stanie samodzielnie przeczytać ankietę i ją wypełnić bez pomocy drugiej osoby i z pełnym jej zrozumieniem to może być całkiem dobry pomysł pod warunkiem że minie 6 miesięcy od pierwszego kontaktu seksualnego a ten będzie nieprzerwanie z jednym partnerem po obu stronach. Niestety ale ten warunek trochę psuje cały twój plan.
Na razie w zabezpieczeniu ale wiem, że może dojść do sytuacji, kiedy akurat nie będziemy przygotowani, a hormony będą miały przewagę nad rozsądkiem. Tu się pojawia właśnie problem bo naczytałem się na Wykopie, że ogromy odsetek ludzi ze wschodu Europy - w tym z Ukrainy są zarażeni wirusem HIV oraz WZW.


@Zorganizowany_chaos: bo Polki i Polacy to są zdrowi, tylko Ukrainki/Ukraińcy

PS ja bym się zastanowił czy jesteś gotowy na dziecko
Tu się pojawia właśnie problem bo naczytałem się na Wykopie, że ogromy odsetek ludzi ze wschodu Europy - w tym z Ukrainy są zarażeni wirusem HIV oraz WZW.


@Zorganizowany_chaos: to sie tyczy głownie mezczyzn i ewidentnie zaniedbanych kobiet, co swiadczy raczej o niezbyt ciekawej przeszłości :p

przestań pajacowac
@Zorganizowany_chaos: po prostu z nią pogadaj, tylko pamiętaj, żeby w rozmowie wyraźnie podkreślić że chcesz zrobić test wam obojgu. Pamiętaj jeszcze o teście na HPV, w Polsce były refundowane szczepienia dla dziewczynek chyba od rocznika 1996, więc większość u nas jest zaszczepiona, nie wiem jak z tymi na Ukrainie (a HPV łatwo złapać, bo jest popularny). Moja koleżanka, ktora pracuje w szpitalu na ginekologii na porodówce mówiła, że z tym większym
@Zorganizowany_chaos A teraz mi głupio trochę, nie no nie bezpośrednio Ciebie

Tak sobie zrobiłem rachunek sumienia czemu mimo tego że dużo głupot w życiu zrobiłem to akurat tej jednej nie, i to niejednokrotnie wycofalem się z takiej sytuacji
A to pewnie przez to że miałem 15lat jak mi laska powiedziała że jest w ciąży (kłamała), to chyba ta trauma tak mnie powstrzymywala xD

Tak czy inaczej powodzenia stary i tak jak już