Wpis z mikrobloga

friz, zrób coś z montażystami od genzie (ci od ekipy też im równi, bo często zdarza się jakaś wtopa). może opłać im jakiś kurs lub coś podobnego, bo ta banda kretynów nie zna zasad podstawowej ortografii. oglądam najnowszy odcinek genzie i w 2:40 są dosłownie dwa błędy obok siebie. ktoś mi powie czym jest poraz? napój cherbaciany? serio, boję się oglądać dalej. ja wiem, że to jest niszowy kontent, ale dajcie spokój. nie dość, że odcinki się spóźniają, to te jełopy nie nic nie potrafią oprócz sklejenia dwóch scen ze sobą
#friz #genzie
  • 5
  • Odpowiedz
@bsatow: ostatnio u Pauliny na filmie z Majkiem w pytaniu bylo napisane słowo "waCHać się" no zenada. Wstyd ze takie cos idzie w swiat i jeszcze do mlodych ktorzy ortografii sie ucza patrzac na takie cos xD Czy oni nie moga zainwestować w worda i tam pisać pytania i teksty i im będzie automatycznie błędy poprawial i tylko potem to przekopiują do filmu? xd
  • Odpowiedz
@bsatow: wpisz dawid kowolik na yt, jest to montazysta ekipy. jest wiele szczegolow na ktore nie zwracasz uwagi ogladajac jako zwyczajny widz, gdyby nie one to zapewne nie ogladnalbys nawet polowy filmu
  • Odpowiedz
@bsatow: jak dla mnie to wina lenistwa. duzo ludzi pisze bez polskich znakow i korekty by nie poprawiala im slow na jakies glupoty, i stad wychodza takie kwiatki
  • Odpowiedz