Wpis z mikrobloga

@damw: Nie wchodziłem tu od kilku miesięcy i widzę ,że niektórzy dalej mają klapy na oczach.
Znowu udostępniacie chore grafiki z niższej szkoły manipulacji w Kijowie
  • Odpowiedz
@m_ney: ooo dzięki, neo znałem tej stronki, do tej pory sam analizowałem dane na swoje sposoby i zwyczaje w tych danych z grafiki autora posta jest mnóstwo niespójności z doneisianiami z frontów.
Mimo wsyzysko nadal jestem dlzdanai, że prawdziwe dane ujrzą światło dzienne najwcześniej z akilka/kilkanaście lat
  • Odpowiedz
@Mikieeee: to jest takie gadanie że nie wiadomo co,

Fakty są takie że Ukraińcy fałszują dane ale znowu nie tak radykalnie. Natomiast Rosją od marca żadnych nie publikuje z tej prostej przyczyny że nie ma się czym chwalić.
  • Odpowiedz
To samo tyczy się maszyn : czołgi wozy opancerzone samoloty itd. Który raz od pół roku już im się kończy wszystko?

Polecam również wyszukać sobie ile ostatnio sprzedali sprzętu wojskowego. To też jest ciekawe.


@Mikieeee: nie, patrzac na ukrainskie statystyki to dopiero ledwo ponad 10% im rozwalili wojska

ja wiem wiem ze rosja sprzedała 90% swojego wojska przez korupcje, a reszta to sam złom jest.

Polecam slychac wywiady z polskimi generałami
  • Odpowiedz
nie, patrzac na ukrainskie statystyki to dopiero ledwo ponad 10% im rozwalili wojska


@Pawel993: @Mikieeee: @m_ney: @zdrapek: @mecenassrenas:
1. Dobra. Patrzymy na oryxa - około 1000 czołgów zniszczonych. Co zostało zniszczone? Sprzęt nowszy, zmodernizowany, oparty o zachodnie komponenty. Ile takich czołgów miali ruskie przed wojną? Około 3 tysięcy. Czyli potwierdzone straty w nowym sprzęcie to 1/3 stanu sprzed wojny. O tym jak bardzo różnią się możliwości czołgów
  • Odpowiedz
@ToNieOn: bardzo dobry komentarz

Działania strony ukraińskiej. Grają zachowawczo. Szykują się na długi konflikt. Starają się unikać niepotrzebnych strat i wykorzystywać przewagę technologiczną zachodniego sprzętu. Wylatujące w powietrze składy amunicji i bazy wroga straciły już urok nowości ale to nie znaczy że to się nie dzieje. Mniej przebijają się do mediów ale co dzień coś idzie z dymem.


@ToNieOn: ostatnio sluchalem fajna analize i mozliwe ze niedlugo bedziemy miec przełom.
Pawel993 - @ToNieOn: bardzo dobry komentarz 

 Działania strony ukraińskiej. Grają z...

źródło: comment_16617662249o5WOvNZIlVMi3kX3iEOcG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
47 tys. zabitych XD


@GULO666: I po #!$%@? siejesz dezinformację. Straty bezpowrotne to nie tylko zabici. To również ciężko ranni. Ludzie bez nóg czy rąk nie wrócą na linię frontu. A u ruSSkich (na co patrzę z przyjemnością) jest mnóstwo amputacji. #!$%@? wyposażone apteczki plus zerowa wiedza z zakresu medycyny pola walki plus #!$%@? wyposażone szpitale wojskowe i mamy całe stada kadłubków. ()
  • Odpowiedz
@m_ney: @ToNieOn: To są zabici według Ukrainy, sami sobie sprawdźcie. Zresztą USA by podawało 80 tys. zabitych i rannych. a Ukraina by 2x zaniżała te dane, żeby sobie umniejszać zasługi i podkopywać morale. Wiem że wykop to stado opierające się na emocjach i debilnych hasłach, ale miejcie chociaż trochę logiki w głowie
  • Odpowiedz
@GULO666:no dobrze, przyjmując nawet że Ukrainiec przywalił w #!$%@? i jest to 15 k to nadal jest to w #!$%@? żołnierzy #!$%@? ( USA w Iraku straciło 250)
  • Odpowiedz