Wpis z mikrobloga

Usunalem to gunwo z telefonu tydzien temu. Wspaniale uczucie. Od tamtej pory wchodze mac raz dziennie z kompa bo pracuje przy kompie. Wczesniej nie wiadomo po co uruchamialem raz na godzine lub dwie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@little_muffin:

pokazuje, że tam są jakieś 2-3 komentarze, a to klikasz i tam nic nie ma i zastanawiasz się czy autor posta coś usunął, czy facebook nie ogarnia:/

Możliwe, że nie ogarnia. Ale prawdopodobnie to są shadowbany za myślozbrodnię. Czyli komentarze, które widzi tylko sam autor, a dla reszty użytkowników pozostają ukryte. W ten sposób użytkownik, który napisał coś niewygodnego wobec jedynej słusznej narracji, nawet nie wie, że jest cenzurowany. On
a korzystaliście kiedyś z marketplace? To jest dopiero hit jak to jest #!$%@? zrobione.

@crystall:
Niekiedy przeglądam i faktycznie to jest gówno straszne. W ogłoszeniach aut to wszystkim domyślnie ustawia skrzynię automatyczną xD
Niestety to czasami trzeba przejrzeć bo to właśnie tam są ciekawe oferty, a nie na OLX, etc.

@lsrrdc: Facebook stacza się po równi pochyłej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ostatnio dodałam posta i spytałam znajomych, czy ktoś chcę się spotkać, bo jadę do Polski, to dostałam 1 odpowiedź. Już nawet pomyślałam, ze ludzie mają mnie w dupie, bo zwykle pod takim postem miałam kilkanaście odpowiedzi. Ale jak pytałam na MSG, to każdy pisał, że super, chętnie, ale że posta nie widział, bo FB im go
@lsrrdc: potwierdzam poprzedników, fb to obecnie gówno obesrane, reklama na reklamie, zwykła maszynka do trzepania potężnych pieniędzy a nie portal społecznościowy. Jedyny jego plus, to że poznałem tam obecną dziewczynę (przez funkcję Randki w apce na telefonie).