Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Lolenson1888: też mi się tak zdaje. Młodzież ucieka na Instagrama chociażby. Samych reklam się nie da oglądać. Algorytm jest kiepski bo pokazuje w kółko reklamy rzeczy których już dawno nie szukałem albo już dawno kupiłem.

@lsrrdc: instagram ma więcej treści sponsorowanych niż Facebook zdaniem samej mety i będzie tego jeszcze więcej.
W ogóle instagram jest najbadziej szkodliwy społecznie, jeśli o media społecznościowe chodzi, więc mógłby zdechnąć pierwszy xd
@lsrrdc: Swoją drogą ja nadal mało korzystam z facebooka, jak już to messengera, bo takie korzystanie z grupek jest do dupy. Chcesz coś znaleźć konkretnego sprzed x miesięcy to jest masakra. PHP by przemo było 1000x lepsze. Zresztą messenger też nie lepszy, chce coś znaleźć z rozmowy sprzed miesięcy to scrolluje, scrolluje, a to się ładuje i ładuje, a gadu-gadu to była sekunda.
@lsrrdc: Jakieś 4 lata temu fejs dość dobrze mnie już sprofilował i pokazywał mi to, co w sumie chciałbym zobaczyć. Problem był taki, że poczułem że siedzę w bańce i ciągle widzę to samo, więc stało się to nudne. Potem zrobiłem większą przerwę od wszelkich rozrywek internetowych, a na fejs służył mi w zasadzie do korzystania z grupy studenckiej i Messengera.