Wpis z mikrobloga

Mam kufer ze stelażem Kappa. Kufer 56L. Za każdym #!$%@? razem boję się 120 przekroczyć, bo się boję, że kufer odleci i zabije kogoś jadącego za mną. Też tak macie? Ile najszybciej jeździcie z kufrem? Można bezpiecznie na autostradzie te 140-150 lecieć?
#motocykle #motomirko
  • 10
@Zielony34: Producenci zazwyczaj zalecają jazdę <120km/h, ja na staram się nie przekraczać 140km/h. Dużo zależy też od zawartości kufra, wiadomo, że czym bliżej max. ładowności, tym bardziej wypadało by się pilnować.
Są ludzie latający i po dwie paki z kuframi, są przypadki, gdzie centralny potrafi się wypiąć na nierównościach przy prędkościach znacznie poniżej limitu producenta.
Bo to jeden z byłych motomirków kufer zgubił na zlocie?
@Zielony34: moj pierwszy trip na moto anglia-alpy-polska. dojechalem do rodzicow, nastepnego dnia jechalem zobaczyc sie z kolega. nie wiem czemu, ale nie wypialem kufra. albo mialem tam jakas #!$%@?, albo wzialem na wszelki wypadek gdybym chcial zakupy zrobic. zajechalem do niego, staje. cos mi #!$%@? nie gra. gdzie kufer?! powiedzialem mu co sie #!$%@?, wsiedlismy w jego samochod i patrolowo 30km nazad do rodzicow rozgladajac sie po drodze...kufra nigdzie nie bylo
Steven_Hyde - @Zielony34: moj pierwszy trip na moto anglia-alpy-polska. dojechalem do...

źródło: comment_1661950361yppqealO1or6tITzo2pJel.jpg

Pobierz
@Zielony34: Mam TR48 od Shada, jeżdżę do 160 i raz mi spadł przy hamowaniu ze 110


Ogólnie nie ma co karmić paranoi, sprawdzaj co pewien czas czy mocowanie nie jest pęknięte i tyle. Sprawny, nie-chiński sprzęt sam się raczej nie wypnie.