Wpis z mikrobloga

@kromeczek według pytań i odpowiedzi pod filmikiem na YT. W planach mają sprzedawanie oddzielnie tuning kit LC do manipulatorów oraz sam DD też ma być sprzedawany osobno a nie w bundle. Teraz trzeba poczekać na testy pierwszych użytkowników bo na razie tylko większe sławy z simracingu dostały przed premierą.
@DwuJednorozec: ja wlasnie chciałem sobie kupić ten zestaw pedałow fanateca z lc na początek i potem ewentualnie kupić baze oraz kierownice, zobacze jak bedzie z tym chinczykiem, mozlwie ze poczekam z tymi pedałami i kupie od nich cały zestaw bo na fanateca dd to chyba nie ma co liczyć ze bedzie łatwo dostępny
@kromeczek no z tym fanatec cll dd to #!$%@?. Że za zasilacz co powinien być za max 30usd bo za tyle można sobie samemu taki zrobić chcą ponad 100eur. By mieć pełnoprawny produkt 8nm a nie bawić się z 5nm. Mam nadzieję, że sama moza R5 będzie za jakieś 270 USD to wszyscy będą ja brać i lepsze kółko. No rzeczywiście te z bundla jest jak z t300 co najwyżej.
@DwuJednorozec: szkoda ze ten r5 ma tylko 5nm, r9 lepiej mi pasuje, taki fanatec to ten dodatkowy zasilacz to dla mnie zaleta mimo wszystko bo tutaj musisz kupic całkiem nową baze i pozbyc sie jakoś starej a tam tylko zasilacz i masz 8nm. no nic, urodziny w grudniu, miały być jedynie pedały od fanateca ale może ten bundle bedzie lespzym wyborem. szkoda ze ta kierownica z tymi przyciskami jak na padzie