Wpis z mikrobloga

  • 11
@Dwudziestydrugi: ticketmaster losuje miejsce w kolejce kupując bilety - im większa ilością urządzeń / sesji się wlogujesz tym większa szansa ze nie skończysz na 50.000 miejscu w kolejce (ja wczoraj miałem ponizej 20k na jednym z 3 urządzeń a i tak gowno się udało kupić)
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: Warto jeszcze wspomnieć że, można harrego stylesa lubić, mozna harrego stylesa kochać Xd
Ale bądźmy szczerzy, harry styles na żywo nie śpiewa jakoś wspaniale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No a przynajmniej nie na 750zł XD

W mojej opinii Harry Styles to nie Bruce Dickinson że na koncertach brzmi lepiej jak studyjnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@jakno: Tam tez jest taka kolejka? Jak nie ma apki yo wystarczy sesje duplikować (ticketmaster wyglada na to ze jednak priorytetyzuje apke nad przeglądarka, inaczej bym się nie rozstawial nawet)
  • Odpowiedz
  • 1
@360obrot: Da się, ale jak wyżej, po wczoraj wydaje mi się, ze apka dostaje lepsze miejsce w kolejce

Dzisiaj będę miał dobra próbkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@xandy90x: 10, a jeśli chodzi o ten automat co wpuszcza do kolejki - to to nie jest kolejka. Byłem za 20, na innych urządzeniach byłem na za 10 chyba, i na tych drugich byłem dalej w kolejce
  • Odpowiedz