Wpis z mikrobloga

@zbyszek93: Czyli jeszcze nie bolały cię na maxa, tak że jedyna myśl to walnięcie magika, ale to kwestia czasu. Co do dentofobi to teraz 3/4 prywatnych gabinetów to ogarnią i zazwyczaj w takim przypadku pierwsza wizyta to wizyta zapoznawcza, czyli zamiast borowania na starcie to ci zrobi przegląd, wszystko wytłumaczy, pokaże sprzęt etc
@zbyszek93: też tak kiedyś myślałem że samo przejdzie, pewnego dnia załadował mi się taki ból że głowa mała, nawet tramal nie dawał rady go zbić, wyszło zapalenie okostnej, dopiero po 3 dniach stosowaniu antybiotyku jako tako pomogło. Więc sporo zależy od szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto je leczyć, bo wszelkie zapalenia mają duży wpływ na resztę organizmu np. tarczycę. Przewlekłe stany zapalne są bardzo ciężkie do wykrycia, nie wychodzą w morfologii, nie bolą. Ja przy usuwaniu ósemki zrobiłam pantomogram. Wyszedł torbiel przy jedynce - przepchnięty materiał przy leczeniu kanałowym dawno temu. Torbiel już usunięty, resekcja korzenia, godzinny zabieg z rozcinaniem, ropą, szwami itp. Druga zmiana - przepchnięty materiał w czwórce, do ponownego leczenia - zmiana zapalna w
@rukh: 8ki usuwać jak najszybciej krzywi się reszta zębów oraz 7/6 częściej się psuja przez sąsiedztwo często niedomytych 8em. Miras przemęcz się i wywal wszystkie jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)