Wpis z mikrobloga

@L3gion: a czas baterii lepszy bedzie na tym hułałeju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuje ogólnie mobilnego i dosyc szybkiego lapka pod podłączenie kontrolera do gry setów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nnoy54: Od własnej kobiety kupujesz sprzęt? ( ͡º ͜ʖ͡º) A brak rozładowania / używania też robi źle baterii. Możliwe że dalej te kilka godzin wyciągnie (nówka gwarantowała +/- 10H).
@nnoy54: 2500 za aira 2017 to xD. Po tyle to kupisz sobie aira 2018/2019 już w eleganckiej przeprojektowanej obudowie. Podsumowując, za 1000 ujdzie, za więcej kompletnie nie warto. Huawei lepszy szczerze powiedziawszy.
@nnoy54: nieźle zdziera z Ciebie.

Miałem takiego macbooka, kupiłem nówkę za 3900 w 2018r po roku sprzedałem ideał za 2700 z kilkunastoma cyklami, a to było kilk lat temu. Teraz to warte z 1300. za 1600 kupisz retina 2014 albo 15" 2014 który jest 5 razy lepszy pod każdym względem
@nnoy54: Tak, mogła dać 3500 ale to była tragiczna cena wtedy i wcześniej i chyba była tylko sztucznie utrzymywana dla tych co żałowali dołożenia paru groszy do innego modelu i to był po prostu najtańszy Mac, poza tym rok temu za 3900 to na promocjach latał czasami Air m1 NOWY. To stary Air klepany w tej obudowie od 2011 czy któregoś tam roku. Wiadomo ze nikt nie chce dużo stracić ale