Wpis z mikrobloga

Taki throwback do ery listów od Magdaleny Kowaluk i mecenasa z Piaseczna:

K: Kochany Wojtku! Na wstępie do mojego listu chciałam Ci powiedzieć, że zawsze byłeś dla mnie wzorem prawdziwego mężczyzny. Jesteś bardzo wysportowany, oczytany, inteligentny, Twoje błyskotliwe wypowiedzi na Jutubie są dla mnie natchnieniem i pozwalają mi zrozumieć świat. Cudownie gotujesz, nawet Magda Gessler byłaby pod wrażeniem. Nie wiem, czy mnie pamiętasz, pisałam do Ciebie w wakacje, ale boję się, że Bęben kradł moje listy. Jestem w Tobie zakochana, chciałabym z Tobą mieszkać. Mam w Piasecznie duże mieszkanie i jeśli chcesz to mogę Cię zameldować. Jeszcze w sierpniu chciałabym przyjechać do Białegostoku, ale bałam się Bębena. Ten grubas jest obleśny, sam na swoich filmikach mówiłeś, że on śmierdzi i się nie myje. Poza tym Bęben nagrał filmik gdzie mi obraża. Słyszałam, że Szrek donosi na Ciebie na policję, wszystko Ci wyżera. Bardzo dobrze że #!$%@?ąłeś... Ja jej dam... Dooobrze!
M: NO ZNÓW PRZEKLINASZ?!! TO TEGO FILMU NIE MOŻNA WRZUCAĆ TAKICH!!!
K: ...#!$%@?ąłeś go kubkiem w jego pusty łeb. Pamiętaj tylko, żeby bić go tak, aby śladów nie było. Z tego co wiem, mecenas chce Bembena zamknąć w Choroszczy za to, że grozi samobójstwem i znęcaniem się nad psem. Jak się bardzo cieszę, że w końcu uda się go #!$%@?ć ze Szkolnej 17. Wtedy w końcu będziemy mogli być razem. Serce mi płacze jak...
M: DOBRA DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TE CZYTANIE

Spaniała intonacja w pierwszej wypowiedzi Majora (1:41), aż przypomina się słynne "Ty diable grogaty!"

#kononowicz #transkrypcjeboze #patostreamy
CharlesLightning - Taki throwback do ery listów od Magdaleny Kowaluk i mecenasa z Pia...
  • 3