Wpis z mikrobloga

Kupiłem nową szafę, wszystko fajnie, git milutko, aż z ostatniej paczki patrzę, wychodzi coś czarnego. Myślę no dobra, jedna jakaś mała przybłęda. Im dalej w las tym się pojawiało tego coraz więcej, więc teraz moje pytanie do Was: co to za robal? Czy to są pluskwy, korniki czy coś, czego nie znam, a jest upierdliwe?
#insekty #robaki #owady #pytaniedoeksperta #entomologia #pluskwy #kornik #pytanie
orm222 - Kupiłem nową szafę, wszystko fajnie, git milutko, aż z ostatniej paczki patr...

źródło: comment_16623355153FVjF2RLqFILPnE2uF0Hh2.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@orm222 W nowych szafach to nie ma karaczanów, kup żel, np. blattanex i je wybij, możliwe że pojawiły się bez związku z meblem, może od sąsiada przybiegło. NIGDY nie olewać, porozkładaj trutki też na klatce tak aby sąsiady nie widziały.
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: od sąsiada raczej nie przybiegło, było totalnie na wierzchu jak tylko otworzyłem karton, więc musiało już być w środku, potem zaczęło się pojawiać tego coraz więcej, łącznie znalazłem tak z 6 sztuk, na razie meble wyniosłem na korytarz, bo nie wiedziałem, czy mi się to gówno nie rozniesie
  • Odpowiedz
@orm222: zapewne to cos co sie zagubilo, raczej nic co siedzi w meblu choc trzeba obserwowac, kornik to to nie jest, bardziej trzeba sie martwic oto czy nie beda ci lazic do spozywczych rzeczy
  • Odpowiedz
Myślicie, że mogło to się zalegnąć w drewnie? Ogólnie głównie widziałem to na kartonie, ale nie wiem, czy gdzieś nie weszło. Szafa jest z sosny
  • Odpowiedz