Wpis z mikrobloga

@AVATARKUBA122: Do jazdy szosowej (niekoniecznie na szosie :) imho niezbędny dodatek. Kiedyś kupiłem na próbę, żeby mieć na oku towarzystwo podczas wspólnych wycieczek, a okazało się, że niesamowicie zwiększa komfort jazdy po drogach, bo cały czas widzisz, co się dzieje za Tobą. Szczególnie przydatne na dziurawych asfaltach, bo wiesz, kiedy musisz zwolnić i zjechać bliżej krawędzi jezdni, a kiedy możesz swobodnie wyskoczyć na gładszy środek. Również nie wyobrażam już sobie jazdy
@DwaNiedzwiedzie: Dokładnie tak. Masz 100% racji. Ja sama jeździłam lata na szosie, gdzie wystarczyło zerknąć na lewo pod pachę (nie przez ramię) i juz było wiadomo co się dzieje za kołem.
Ale lusterko, to jednak lusterko.
Jeżdżę rowerem praktycznie codziennie i jest to mój główny środek transportu w mieście. I z lusterkiem to jest mega komfort, bo zawsze wiem co się dzieje za mną. Dzięki tak małemu gadżetowi, komfort jazdy zwiększył
@krowi_placek: Nie wiem, czy moje polecenie na coś Ci się przyda, bo za okrągłe 7,90 zł kupiłem tego oto potworka, ale tak mi się spodobała jazda z podglądem, że od ponad dwóch lat z nim jeżdżę :) Dopiero teraz, z racji braku pomysłu na bardziej irracjonalne wydatki na mojego rumaka, zamówiłem sobie kilka innych do przymiarki i na dniach będę testował, ale to również takie większe i na wysięgniku - bo
Pobierz DwaNiedzwiedzie - @krowi_placek: Nie wiem, czy moje polecenie na coś Ci się przyda, b...
źródło: comment_166249344812b0MymiGRKBUQJ7jt8aeB.jpg